Z kim powinien zmierzyć się Goldberg na WrestleManii 37?

31 stycznia 2021 roku WWE Hall of Famer Bill Goldberg zmierzył się z Drew McIntyre’m. Mimo porażki doświadczony wrestler mógł rozpocząć swoją drogę do WrestleManii 37.

Goldberg związany jest kontraktem z WWE, który umożliwia mu stoczenie kilku pojedynków w roku, a czy będzie lepsza okazja niż występ na WrestleManii? Przedstawiciele WWE mają kilka planów, które mogą zrealizować jeżeli chodzi o legendarnego Billa. W tym krótkim artykule chciałbym przedstawić Wam kilku wrestlerów, którzy być może zostaną zabookowani do walki z Hall of Famerem podczas kwietniowego PPV.

#1 Sheamus

Przez kilka ostatnich tygodni przyjaźń jaka wywiązała się na linii Drew McIntyre oraz Sheamus prezentowana była na Monday Night RAW. Jednak na pierwszej czerwonej tygodniówce po Royal Rumble, The Celtic Warrior zdradził WWE Championa, co było do przewidzenia. Ta dwójka prawdopodobnie zmierzy się ze sobą w trakcie Road to WrestleMania 37. Kiedy to się stanie, Szkot będzie pewniakiem do zachowania WWE Championship. Istnieje ważny powód, dlaczego Sheamus miałby być rywalem Goldberga podczas największego wydarzenia w świecie wrestlingu. Otóż już tłumaczę. Podczas styczniowego Royal Rumble, Drew zdobył szacunek swojego przeciwnika, więc w konfrontacji z Sheamusem mógłby pełnić rolę babyface’a, gdyż jako heel nie przemówił do mnie w odpowiedni sposób. Non-Title Match byłby nowym wyzwaniem dla Goldberga, który od 2019 roku regularnie bierze udział w konfrontacjach o mistrzostwa. Nie wątpliwe jest to, że program z legendą WCW mógłby wpłynąć na odrodzenie The Celtic Warriora. Potencjalne zwycięstwo nadałoby nowej tożsamości/wiarygodności wrestlerowi z Europy.

#2 Keith Lee

Kolejną osobą, która w ostatnim czasie walczyła z Drew o WWE Championship jest Keith Lee. The Limitless One nie zdołał pokonać The Scottish Warriora, ale podczas RAW Legends Night zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Chwilę po tej walce do firmy WWE powrócił WWE Hall of Famer Bill Goldberg wyzywając McIntyre’a do walki na Royal Rumble. Jak wiecie starcie w styczniu wygrał obecny mistrz, o czym wspomniałem w punkcie numer 1. W jednym z wywiadów Goldberg nazwał Keitha Lee osobą, która z pewnością w przyszłości odegra znaczącą rolę w WWE. Dzięki temu przed The Limitless One pisze się świetlana przyszłość, a jednym ze sposobów zaprezentowania nowej gwiazdy w trakcie Road to WrestleMania byłoby zaangażowanie do w feud z Goldbergiem. Na RAW Legends Night narodził się delikatny zapis nowego konfliktu, co powinno zostać wykorzystane w najbliższym czasie. Pojedynki z udziałem Goldberga nie są widowiskowe, ale tym razem może być inaczej, ponieważ Keith Lee mimo swoich gabarytów jest niesamowicie zwinny.

#3 Roman Reigns

Zanim Roman Reigns został podopiecznym Paula Heymana podczas WrestleManii 36 jego rywalem miał być Bill Goldberg. Wybuch pandemii koronawirusa nieco zmodyfikował plany oficjeli WWE, ponieważ The Big Dogg nie mógł uczestniczyć w największym wydarzeniu w świecie wrestlingu. Podczas The Show of Shows w 2021 roku, Reigns może zmierzyć się z kilkoma innymi przeciwnikami to wciąż pojawia się możliwość walki z Goldbergiem. Nie jestem pewien, jak bardzo realistyczny byłby ten program, ale myślę, że warto tutaj o nim wspomnieć. W grudniu ubiegłego roku Goldberg pojawił się w jednym z odcinków The Bump, gdzie dał jasno do zrozumienia, że jego historia z Reignsem jest daleka od zakończenia. Ciekawym aspektem tej rywalizacji może być fakt, iż The Big Dog odgrywa rolę prawdziwego heela, co wychodzi mu bardzo dobrze. W związku z tym WWE Hall of Famer mógłby wcielić się w rolę babyface’a, co wyszłoby mu na plus. Nowo odkryte możliwości Romana Reignsa mogą wprowadzić nieco intrygi w konflikt wspomnianej dwójki.

Według Was, kto powinien walczyć z WWE Hall of Famerem?