Z kim powinien zmierzyć się Daniel Bryan?, Charlotte Flair opowiada o przygodzie Rondy Rousey z WWE, Mick Foley odnośnie RAW Women’s Championship

» Na oficjalnej stronie federacji World Wrestling Entertainment pojawił się artykuł, w którym zostali zaprezentowani wrestlerzy, z którymi Daniel Bryan powinien się zmierzyć. Oto dostępne propozycje:

Zdjęcie użytkownika The 434.

Finn Balor, Shinsuke Nakamura, WWE Hall of Famer Kurt Angle, WWE Champion AJ Styles oraz WWE Universal Champion Brock Lesnar.

» SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair udzieliła wywiadu dla The Wrap, w którym wypowiedziała się na temat dołączenia Rondy Rousey do WWE:

”Myślę, że po prostu podnosi poziom dla wszystkich, ale tak jak powiedziałam wcześniej. Najlepszą rzeczą jaką zrobiła jest podpisanie kontraktu z federacją. Jesteśmy w trasie przez 265 dni w roku, więc będzie musiała zdobyć nasz szacunek. Spójrzcie na to co zrobiła w UFC, posiada niesamowitą etykę pracy, pewność siebie i tylko kwestią czasu jest to jak zdominuje WWE”.

» WWE Hall of Famer Mick Foley za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat starcia z udziałem Alexy Bliss oraz Nia Jax podczas WrestleManii 34. Panie zmierzą się ze sobą o RAW Women’s Championship: