Xavier Woods wyłączony z telewizji WWE

Xavier Woods wyłączony z telewizji WWE, Mickie James: Będę walczyć na NWA 73 show, Wzrost pozycji Cruiserweight Championship w WWE NXT

» W tym tygodniu na Monday Night RAW, Xavier Woods doznał srogiej porażki w zaimprowizowanym Hell in a Cell Matchu z Bobbym Lashleyem. To było niezłe widowisko, które nie skończyło się dobrze dla członka The New Day.

Bryan Alvarez z Wrestling Observer Live zauważył, że Xavier Woods został wypisany z fabuły WWE. Dowodem tego może być brutalne pobicie przez The All Mighty.

Myślę, że Xavier Woods został wyłączony z fabuły. Nie jestem tego pewien na sto procent, ale wczoraj ktoś mi o tym wspomniał.

Wiele wskazuje na to, że prezes WWE Vince McMahon chce, aby podczas Money in the Bank odbyło się starcie z udziałem Bobby’ego Lashleya i Kofiego Kingstona. Na szali postawione zostanie mistrzostwo WWE.

» W kwietniu z federacją World Wrestling Entertainment rozstała się Mickie James. Od tego momentu fani wrestlingu byli podekscytowani przyszłością, która stoi otworem przed doświadczoną wrestlerką. Mickie potwierdziła, że będzie producentem wykonawczym nadchodzącego specjalnego show poświęconego kobietom w NWA. Niestety nie było jasne, czy James będzie rywalizować w kwadratowym pierścieniu, czy poprzestanie na produkcji.

Była wrestlerka WWE wypuściła materiał wideo, w którym potwierdziła, że będzie walczyć na NWA’s 73rd Anniversary Show. Najważniejsze pytanie brzmi. Z kim będzie rywalizować? W świecie wrestlingu jest tak wiele utalentowanych wrestlerek, z którymi James mogłaby stworzyć niesamowite widowisko, ale na kolejne informacje pozostaje nam poczekać. Warto zaznaczyć, że Mickie James jest żoną NWA World Heavyweight Championa Nicka Aldisa.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE NXT 22 czerwca 2021: Raport

» Portal Fightful Select informuje, że wprowadzenie Cruiserweight Championship pod szyld WWE NXT ma na celu wypromowanie wspomnianego mistrzostwa, które dzierży KUSHIDA. Z raportu wynika, iż od samego początku oficjele starali się podkreślić siłę dywizji oraz znaczenie tytułu Cruiserweight. Urzędnicy WWE NXT są zadowoleni z panowania KUSHIDY, który do brandu przeniósł się z New Japan Pro Wrestling. Aktualnie plany są takie, że na tygodniówce WWE NXT coraz więcej czasu poświęcać będzie się Cruiserweight Championship, dzięki czemu otrzymamy rywalizację z udziałem KUSHIDY i Kyle’a O’Reilly’ego. W miarę upływu czasu wokół Cruiserweight Title budowane będą coraz to większe rywalizacje.