Wywiad z Alexą Bliss, Były WWE Superstar w Combate Americas, Wyniki kolejnej sondy WWE, Wyniki + Zdjęcia z live eventu WWE NXT, Jim Ross na temat ulubionych gwiazd w WWE, The Miz w Haunted House Show, Pierwszy tytuł Rybacka na scenie niezależnej

» Pretendentka do WWE SmackDown Live Womens Championship Alexa Bliss niedawno udzieliła wywiadu dla The Idaho Press, w którym wypowiedziała się na takie tematy jak: Co jest najtrudniejsze w profesjonalnym wrestlingu oraz starcia z Becky Lynch o pas Womens:

Co jest najtrudniejsze w profesjonalnym wrestlingu?

”Ludzie nie zdają sobie sprawy przez co musimy przejść, aby stać się prawdziwymi profesjonalistami. Wielokrotnie słyszałam od fanów, że chcą zobaczyć krew w starciach z naszym udziałem, ale to nie jest zależne od nas. Najtrudniejszą rzeczą w byciu profesjonalną wrestlerką jest dogadzanie fanomw WWE”.

8 listopada podczas live eventu WWE zmierzysz się z Becky Lynch o WWE SmackDown Live Womens Championship:

”Jestem gotowa w 100% do tego starcia. Ostatnio pojawiłam się w WWE Performance Center i odbyłam kilka dodatkowych treningów, dzięki którym będę w stanie zaskoczyć swoją rywalkę. Miałam okazję przestudiować wszystkie pojedynki z udziałem Becky Lynch i zauważyłam jej słabe strony. Mam zamiar zdobyć tytuł i stworzyć kolejną historię w nowej erze”.

» Były wrestler WWE Ricardo Rodriguez pracował jako spiker podczas wczorajszego eventu organizowanego przez federację MMA Combate Americas, której prezydentem jest Alberto Del Rio.

» Na stronie wwe.com pojawiła się sonda, w której fani mogą głosować na wrestlera najlepiej wykonującego speara. Poniżej przedstawiamy aktualne wyniki tej sondy:

1 miejsce: Goldberg 57%
2 miejsce: Roman Reigns 17%
3 miejsce: Edge 15%
4 miejsce: Rhyno 11%

» Poniżej przedstawiamy wyniki z Live Eventu WWE NXT, który odbył się w Ft. Pierce:

Patrick Clark def. Tian Bing

Peyton Royce & Billie Kay def. Liv Morgan & Aliyah

Dallas Harper def. Steve Cutler

Sanity (Axel Tischer & Sawyer Fulton w/Nikki Cross) def. Heavy Machinery (Tucker Knight & Otis)

Ember Moon def. Mandy Rose

Riddick Moss & Tino Sabbatelli def. Angelo Dawkins & Kenneth Crawford

Tye Dillinger def. Bobby Roode w walce wieczoru.

» WWE Hall of Famer Jim Ross niedawno udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat swoich ulubionych gwiazd jakie ma okazję oglądać w WWE:

”Dobrze, że mamy dwóch świetnych mistrzów takich jak Kevin Owens oraz AJ Styles – dwóch facetów, którzy przebyli bardzo długą drogę zanim dostali się do World Wrestling Entertainment. Obaj osiągnęli wszyscy co było możliwe na scenie niezależnej przez co stali się najgorętszym towarem. Oni robią to co potrafią najlepiej i są świetni”.

» The Miz w Haunted House Show:

Były WWE Intercontinental Champion The Miz gościnnie wystąpi w niedzielnym odcinku ”Ultimate Haunted House” na Nickelodeon. The Miz postanowił skupić się na nowym wyzwaniu jakim jest pchnięcie swojego strachu do granic możliwości i wejścia do nawiedzonego domu!

» Wczoraj za pośrednictwem facebooka informowaliśmy Was, że dwa dni temu w Brooklynie odbył się event organizowany przez federację WrestlePro, podczas której były wrestler WWE Ryback (Big Guy) zdobył swój pierwszy tytuł na scenie niezależnej: