Kiedy do WWE powróci Eva Marie?, Spoiler dotyczący odcinka Impact Wrestling, Angelina Love wkrótce w WWE?, Austin Aries po operacji, Walka wieczoru na live eventy NXT, Robbie E ojcem, Szczegóły dotyczące turnieju Women’s Cruiserweight Classic, Wyniki z wczorajszego live eventu WWE

» WWE Women Eva Marie jest nieobecna w WWE z powodu kręcenia materiałów do filmu ”Inconceivable”, który zostanie wyprodukowany przez Seven Bucks Productions, czyli firmę założoną przez Dwayne’a The Rocka Johnsona oraz Danny’ego Garcie. Wszystko wskazuje na, to że w ciągu najbliższego miesiąca Eva powróci na SmackDown i szykuje się dla niej duży push.

» W przyszłym tygodniu Eli Drake zmierzy się z Eddiem Edwardsem o TNA World Heavyweight Championship. Warto dodać, że podczas wczorajszego tapingu Impact Wrestling Eddie pokonał Bobby’ego Lashleya i zachował tytuł.

» Była TNA Knockout Angelina Love za pośrednictwem twittera wypowiedziała się na temat zbliżającego się turnieju WWE Women’s Cruiserweight Classic:

”Cóż słyszałam, że @WWENXT będzie gospodarzem Women’s Tournament!! 6 krotny mistrz jest bardzo zainteresowany…..??”.

» WWE NXT Superstar Austin Aries za pośrednictwem twittera opublikował kilka zdjęć tuż po operacji naprawy złamania oczodołu. Warto przypomnieć, że tego groźnego urazu nabawił się w starciu z NXT Championem Shinsuke Nakamurą:

» WWE NXT za pośrednictwem twittera ogłosiło, że podczas nadchodzących live eventów, które odbędą się 16 i 17 listopada odpowiednio w Bostonie oraz Nowym Jorku zobaczymy starcie z udziałem Shinsuke Nakamur & #DIY(Tommaso Ciampa & Johnny Gargano) oraz Samoa Joe & The Revival:

» TNA Impact Wrestling star Robbie Strauss(Robbie E) za pośrednictwem twittera poinformował, że wczoraj jego żona Tana urodziła bliźnięta. Poniżej przedstawiamy zdjęcie z tego wyjątkowego wydarzenia:

» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że WWE jest zainteresowane ściągnięciem do siebie wrestlerki rodem z Japonii: Io Shirai oraz Kairi Hojo o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Shirai prawdopodobnie rozstanie się z federacją Japan Stardom 20 marca podczas jednego z eventów, natomiast Hojo w kwietniu. Prawdopodobnie wezmą one udział w turnieju Women’s Cruiserweight Classic, który odbędzie się w styczniu bądź w marcu.

» Poniżej przedstawiamy wyniki z Live Eventu WWE, który odbył się w Monachium:

WWE RAW Tag Team Championship
The New Day (Big E & Kofi Kingston w/ Xavier Woods) (c) def. Big Cass & Enzo Amore, The Club (Karl Anderson & Luke Gallows), The Golden Truth (Goldust & R-Truth).

Sami Zayn def. Sin Cara

Neville & Darren Young def. Curtis Axel & Titus O’Neil.

WWE RAW Women’s Championship
Charlotte Flair (c) def. Sasha Banks

WWE United States Championship
Roman Reigns (c) def. Rusev (w/Lana)

Cesaro, Sheamus & Tim Wiese def. The Shining Stars (Primo & Epico) & Bo Dallas

Bayley & Alicia Fox def. Dana Brooke & Nia Jax
WWE Universal Championship (Munich Street Fight)
Kevin Owens (c) defeated Seth Rollins