WWE zapowiada konferencję z udziałem Velasqueza, Lesnara i innych, „Broken” Matt Hardy przenosi się na SmackDown?, Luke Harper ukarany grzywną

» WWE zapowiedziało, że w piątek, o godzinie 15 czasu wschodniego w T-Mobile Arenie w Las Vegas odbędzie się konferencja prasowa z udziałem COO federacji Triple H’a, mistrza WWE Brocka Lesnara, Paula Heymana, Caina Velasqueza, Reya Mysterio, Brauna Strowmana oraz Tysona Fury’ego.
Przewiduje się, że wtedy zapowiedziane zostaną starcia Lesnar v. Velasquez oraz Strowman v. Fury na Crown Jewel.
Transmisję konferencji można obejrzeć na kanale WWE na YouTube, w WWE Newtork, poprzez FaceBook oraz Twitter.

» Matt Hardy opublikował na Twitterze zdjęcie, na którym pozuje na tle logo stacji FOX. Jednak to opis fotografii jest dużo ciekawszy. Zawodnik napisał bowiem: „Od teraz FOX ma dostęp do #BROKENBrilliance. Jestem gotów”. Jest to możliwa zapowiedź występów jednego z braci Hardy na piątkowych galach.

» Podczas tegorocznej gali Clash of Champions do aktywnego rosteru WWE powrócił Luke Harper, interweniując w walce Rowana z Romanem Reignsem. Od tamtej pory jest on częścią rywalizacji, w którą zamieszany został także Daniel Bryan.
Pomimo powrotu mówi się, że Harper nie podpisał nowej umowy z WWE i jest od tego daleki.
Na Twitterze zawodnik publicznie poskarżył się na groźbę nałożenia na niego grzywny za użycie niestosownego języka w jednym ze swoich tweetów. Napisał on: „WWE straszyło mnie grzywną za używanie przekleństw na Twitterze, ale gwiazdeczki NXT już mogą to robić… Rozumiem”.