WWE szykuje wielki push dla Barona Corbina, Materiał wideo z wejścia Nicholasa i Brauna Strowmana, Dakota Kai przejęła szafkę Billie Kay

» Baron Corbin wkrótce otrzyma push. Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że Vince McMahon jest bardzo zadowolony z postępów jakie zrobił Baron Corbin i uważa go za jednego z najważniejszych wrestlerów w firmie. Wszystko wskazuje na to, że Corbin może być jednym z potencjalnych zwycięzców 50-osobowego Royal Rumble na Greatest Royal Rumble. Jak się okazało jest on także zapowiedziany w triple threat matchu o WWE Championship na gali PPV Extreme Rules.

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się materiał wideo z udziałem byłego RAW Tag Team Championa Nicholasa oraz jego tag team partnera Brauna Strowmana. Panowie zdobyli RAW Tag Team Championship na WrestleManii 34 w starciu z The Bar. Nicholas jest 10-letnim synem sędziego WWE Johna Cone’a. Dzień po WrestleManii drużyna zrezygnowała z tytułów mistrzowskich, a WWE potwierdziło, że na gali Greatest Royal Rumble odbędzie się starcie o pasy mistrzowskie, z udziałem The Bar oraz Matta Hardy’ego i Braya Wyatta lub The Revival.

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o tym, że Peyton Royce przekazała swoją szafkę w WWE Performance Center, Candice LeRae. Bille Kay także opublikowała informację dotyczącą przekazania swojej szafki. Osobą, która otrzymała miejsce nowej debiutantki w głównym rosterze jest Dakota Kai: