WWE Superstars – 23/09/2016 – Raport

Witajcie! Show nagrane z FedExForum – Memphis, Tennessee, rozpoczynamy walką Darren Young vs Curtis Axel.
Komentują Corey Graves oraz Tom Phillips.

Walka numer 1: Darren Young (w/Bob Backlund) vs Curtis Axel
Curtis zaczął bardzo ostro, zasypując rywala niezliczonymi ciosami. D-Young po odbiciu się od lin wykonał Rolling Elbow, Neckbreakerem oraz Seated Sentonem – 2 Count. Darren chciał kontynuować, ale jego atak został nie przepisowo zatrzymany przez Axela który chwycił twarz rywala. Darren ponownie chciał kontrować, ale jego kontra została skontrowana, a nogi Younga przeciągnięte na liny, do których został dociśnięty poprzez Clothesline w wykonianiu Axela. Czas na dźwignię od Curtisa. Dźwignia została na chwilę zerwana przez byłego członka Prime Time Players, jednak wówczas wpadł on na Dropkick. Kilka ataków narożniku, Snapmare i kolejna dźwignia. Tym razem zapanowała wyrównana walka, którą na swoją korzyść przesunął Young po wykonaniu dwóch Clothesline’ów. Do tego Overhead Belly to Belly Suplex, oraz Back Suplex na krawędzi ringu – 2 Count. Young przygotowuję się na zapięcie Crossface Chickenwing, ale to zostało skontrowane Low Kickiem. Curtis szykuje się pod Perfect-Plex (Bridging Fisherman Suplex) lecz akcja ta została przemianowana przez D-Younga na jego własny Gut Check – 1..2..3! Pinfall!!!
Zwycięstwo via Pinfall: Darren Young (w/Bob Backlund) – 4:45 Zbytnio nie ma się tutaj co rozpisywać. Kolejna walka do zapomnienia. Ocena to 1.5/10

Pasmo powtórkowe, w tym przedstawienie zawodników Dywizji Cruiserweight RAW
Dzisiejszą walką wieczoru na którą zapraszam jest starcie Golden Truth vs Titus O’Neil & Jinder Mahal

Main Event: Golden Truth (Goldust & R-Truth) vs Titus O’Neil & Jinder Mahal
Zaczyna Truth i Mahal. Do popisów tanecznych w wykonaniu Trutha walka miała wyrównany przebieg. Po pokazie tanecznym Truth wykonał Hiptoss. Po chwili też i Headscissors, i zmiana w drużynie Złociutkich. Wykonali oni drużynowo Double Back Elbow + Double Elbow Drop. Goldust wydawało się ze utracił przewagę, jednak po zmianie u rywali nie dał się ich atakom, i wspólnie z R-Truthem pozbył się oponentów z ringu. To tyle na razie, idziemy na reklamy.

Po reklamach w ataku drużyna złotych, którzy wykonują swój standardowy Japanese Stranglehold Side Russian Leg Sweep. Legalny w ringu Truth po Leg Dropie uzyskuje 2 Count. Nagle Truth został zaciągnięty do narożnika rywali. Raper dzielnie walczył, ale po wielu ciosach nie ustrzegł się błędu, i został pchnięty przez Mahala prosto pod Big Boot od Titusa. Zlepek przypadkowych zawodników (Mahal & O’Neil) długo i nieciekawie obijali czarnoskórego zawodnika. Jedyne co było warte uwagi jest Sunset Flip od Trutha skontrowany na Elbow Drop przez Mahala. Dalszy atak kontynuował Titus, którego dźwignia została zerwana, ale sam O’neil szybko zneutralizował Trutha kolanem w brzuch. Titus ruszał dalej, ale wpadł wprost pod Corkscrew Leg Lariart, co otworzyło drogę do zmiany o obu ekip!
Goldust rusza na Mahala z 2x Clothesline, Drop Down Uppercut, i po małym nieporozumieniu (zdarza się każdemu) Goldi dodał także akcję zwaną Bulldog. Goldi odbił się od narożnika, po czym wymierzył Scoop Powerslam – 1..2. przerywa Titus. Titus po chwili wypada za ring, a poza nim dobija go R-truth wykonując Top Rope Plancha! W ringu Mahal z kolanem w brzuch, ale po chwili kontra od Goldusta w postaci Final Cut – 1..2..3! Pinfall!!!
Zwycięstwo via Pinfall: Golden Truth (Goldust & R-Truth) – 6:10 (Pokazane) Niezbyt porywające widowisko, które nie jest warte poświęcenia waszych cennych 6 minut z waszego życia (które zapewne i tak zmarnujecie na coś innego nie związanego z tą walką, niekoniecznie z waszej winy :D) Walkę oceniam jak tę poprzednią – 1.5/10

I to na tyle moi mili
Widzimy się za tydzień. A do tego czasu życzę miłego czekania na kolejny raport i oczywiście miłego tygodnia 🙂