WWE Superstars – 21/10/2016 – Raport

Jak co tydzień rozpoczynamy WWE Superstars. Pepsi Center – Denver, Kolorado, w tym właśnie budynku, w tym właśnie mieście odbywa się kolejny odcinek tej tygodniówki, którą zaczynamy walką dywizji Kobiet – Alicia Fox vs Nia Jax. Jest to rewanż za starcie tych pań z PPV Clash of Champions.

Walka numer 1: Alicia Fox vs Nia Jax
Alicia próbowała wszelkich sposobów aby sprowadzić rywalkę do parteru, ale wszystkie były nieudane. Dopiero skontrowany Powerslam na Sleeper Hold coś pomógł, jednak oba chwyty nie były długie gdyż Nia szybko je zerwała. Alicia nadal kontrowała ataki rywalki, jednak Jax skontrowała DDT od Foxównej na Gourdbuster. Dodatkowo Running Body Avalanche. Po serii bezlitosnego obijania rywalki przyszła pora na coś konkretnego – Running Corner Hip Attack,po którym Jax złapała rywalkę w Bearhug. Lisica długo walczyła i opłaciło jej się to ponieważ wymierzyła Sunset Flip. Co z tego że rywalka nie dała się przewrócić, skoro Alicia uciekła przed jej Hip Splashem. Running Kick od Alicii, a do tego Scissors Kick! – 1..2 Kick out! To nie koniec ataków od byłej mistrzyni Div, ponieważ wymierzyła ona Dwa Dropkicki, a także Headscissors. Nie udany atak w narożniku od lisicy. Foxówna z Big Bootem w narożniku. Próba Diving Crossbody, lecz zawodniczka rodem z NXT przechwytuje oponentkę, której aplikuje Pop-Up Samoan Drop – 1..2..3!!!
Zwyciężczyni via Pinfall: Nia Jax – 3:40. Oczekiwaliście czegoś innego poza Squashem? No właśnie 🙂 Ocenę wystawcie sami. Moja to 1/10

W walce wieczoru niekończąca się opera mydlana pod tytułem Darren Young vs Jinder Mahal – odcinek numer 3 

Main Event: Darren Young (w/Bob Backlund) vs Jinder Mahal
Jinder zaczyna z kilkoma ciosami, ale wystarczyła jedna kontra od Darrena by ten wymierzył 2xWaistlock Slam. Miała być trzecia taka akcja, ale Mahal kontruje Back Elbowem. Idziemy na reklamy. Wait, tak szybko?!

Po reklamach akcja z drugiej liny w wykonaniu Hindusa napotyka na kontrę w postaci ciosu w brzuch od Younga. Po zregenerowaniu sił oboje stanęli do ponownej walki, w której Darren kontruje ciosy rywala odpowiadając na nie swoimi własnymi ciosami. 2x Clothesline, Overhead Belly to Belly Suplex, a także Back Suplex na krawędzi ringu – 1..2 Kick out!
Jawbreaker od Mahala,a do tego Side Kick Head (może mi się wydaje, ale atmosfera niemrawa) – 1..2. Kick out!
Hindus próbuje Slama, ale D-Young przeskakuje za plecy, wymierzając po chwili Rolling Elbow, a po tym wszystkim udanie wykonuje Gut Check! – 1..2..3!
Zwycięzca via Pinfall: Darren Young (w/Bob Backlund) – 3:10 …………………….. To mówi samo za siebie. Nie wypowiadam się, ponieważ tyle było w tym walki naturalnych składników w zupkach błyskawicznych (sorry, ale taka racja) Opis walki sam mnie zaskakuje, dawno nie napisałem tak mało, nie miałem nawet okazji by się wykazać. Jeśli dodam coś od siebie odnośnie tego co robi (a właściwie co nic-nie-robi Bob w narożniku Darrena) to ten komentarz będzie dłuższy. Tyle ode mnie na dzisiaj, dziękuję 🙂