WWE SmackDown LIVE! 27.09.2016 – wyniki + raport

Gala rozpoczęła się widokiem Randy’ego Orton’a wchodzącego do ringu. Randy wyzwał do ringu Bray’a, jednak Bray nie pojawił się osobiście, lecz na telebimie. Powiedział że posiada moce, które sprawią, że Randy zostanie zamknięty w swoim umyśle. Po chwili zaczął śpiewać: „He’s got the whole world in his hands” po czym zniknął.

——

Zapowiedź walki wieczoru czyli AJ Styles (c) vs Dean Ambrose o WWE World Heavyweight Championship

——

Heath Slater & Rhyno & American Alpha vs The Usos & The Ascension

Zwycięzcy przez poddanie: The Usos & The Ascension

——

Na zapleczu widzimy Johna Cenę który w rozmowie z reporterką, mówi o dzisiejszej walce wieczoru. John twierdzi, że oboje są świetnymi zawodnikami, co nie zmienia faktu, iż na No Mercy to on zostanie 16-krotnym mistrzem WWE.

——

Widzimy kolejne wideo z Bray’em Wyatt’em który ewidentnie szuka Randy’ego nie znajduje go jednak, więc po kolejnym „zepsuciu się” ekranu widzimy Eric’a Rowan’a w czarnej owczej masce i obraz znika.

——

Natalya & Carmella vs Nikki Bella & Naomi 

Zwyciężczynie via pinfall: Natalya & Carmella

——

Na kolejnym nagraniu tym razem to Randy szuka Bray’a jednak znajduje tylko kopertę z napisem „I’m God”  z instrukcją co ma robić dalej. Udaje się więc pod drzwi szatni i powoli je otwiera. Za drzwiami stoi potężny Eric który jednak nie zdążył nic zrobić, ponieważ Randy zatrzasnął drzwi i je zablokował.

——

Dean Ambrose vs AJ Styles (c) o WWE World Heavyweight Championship

Zwycięzca oraz wciąż mistrz WWE Heavyweight: AJ Styles