WWE SmackDown LIVE! 11.10.2016 – wyniki + raport

Galę rozpoczynamy przedstawieniem nowego mistrza IC – Dolpha Zigglera, który dziękuje wszystkim zgromadzonym, za wsparcie. Na te słowa pojawia się The Miz, który mówi, że Dolph nie utrzyma tego pasa na długo. Dolph śmieje się z Miza i przedrzeźnia jego płacz po stracie mistrzostwa na No Mercy.

Miz odparł na to, że skoro Ziggler jest taki mądry to ciekawe czy poradzi sobie w 2 on 1 handicap matchu

——

Dolph Ziggler vs The Spirit Squad

Po walce Dolph został zaatakowany przez The Miza oraz Spirit Squad a na pomoc przybyli…. SmackDown Live Tag Team Champions Rhyno oraz Heath Slater

——

Daniel Bryan oraz Shane McMahon wypowiedzieli się na temat Survivor Series. Ogłosili oni walki jakie odbędą się na tej gali, która będzie galą obydwu brandów.

Do walki stanie 5 najlepszych tag teamów SmackDown, 5 najlepszych kobiet SmackDown, 5 najlepszych zawodników SmackDown oraz 5 najlepszych tag teamów RAW, 5 najlepszych kobiet RAW oraz 5 najlepszych zawodników RAW (zmierzą się oni z 5 zawodnikami SmackDown w Traditional Survivior Series Tag Team Elimination Match).

——

Naomi vs Carmella

——

Jimmy Uso vs Chad Gable

——

AJ Styles mówił o swoim zwycięstwie na na niedzielnej gali No Mercy, mówił też, że dzisiaj da szansę na zdobycie tytułu komukolwiek. Na te słowa pojawił się Dean Ambrose, jednak Styles powiedział, że mimo wszystko on się nie łapie w jego kryteria. Sam wybrał sobie przeciwnika: James Ellsworth. Po chwili zmienił jednak zdanie i stwierdził że mecz odbędzie się bez pasa na szali. Chciał też wyrzucić Ambrosa z hali, jednak zareagował na to Daniel Bryan, który powiedział że Dean Ambrose będzie…. sędzią specjalnym tego pojedynku, oraz że jeśli Styles ruszy Deana to straci tytuł i zostanie zawieszony.

——

Luke Harper & Bray Wyatt vs Randy Orton & Kane