WWE SmackDown LIVE! 03.01.2017 – wyniki

Zapraszam do czytania wyników pierwszego SmackDown LIVE w 2017 roku.

Gala rozpoczyna się widokiem The Miza który wchodzi na arenę wraz z Maryse. Miz ma mikrofon i mówi, że widzimy jedną z najbardziej cenionych gwiazd w WWE, Przyciągacza widzów, oraz najchętniej oglądaną gwiazdą w obu rosterach.

Oskarża on Renee Young o to, że w zeszłym tygodniu specjalnie wystawiła go na atak Deana. Jednak dzisiaj Dean otrzyma swoją zapłatę, już w ringu.

Przechodzimy do akcji

Dolph Ziggler vs Baron Corbin

Winner via pinfall: Baron Corbin

Po walce Corbin chciał dobić Zigglera, jednak przeszkodził mu w tym Kalisto. Który nie dopuścił Corbina do Zigglera.  Dolph jednak zamiast podziękować… zaatakował Kalisto.

HEEL TURN DOLPHA ZIGGLERA

Po przerwie mamy widok Carmelli spacerującej po zapleczu. Po chwili dołącza do niej James Ellsworth, który mówi, że chce jej podziękować za jej zachowanie w zeszłym tygodniu, a także chce życzyć jej powodzenia w jej dzisiejszej walce.

Po chwili widzimy szatnię w której znajdują się Rhyno, Mojo Rawley oraz Apollo Crews. Mówią oni, że Kalisto niepotrzebnie się wtrącał. Nagle wśród nich zjawia się Dolph Ziggler, który mówi do Rhyno żeby ten zajął się sobą… następnie Dolph atakuje całą trójkę.

Becky Lynch vs La Luchadora

Winner via submission: Becky Lynch

Po walce Becky zdarła maskę z twarzy Luchadorki, którą okazała się…Alexa Bliss. Po chwili w ringu pojawiła się kolejna Luchadorka i wraz z Bliss zaatakowały Becky.

Po przerwie na arenę przybywa Daniel Bryan który zaprasza nas na podpisanie kontraktu na walkę o mistrzostwo WWE na gali Royal Rumble 2017.

Aliyah vs Carmella

Winner via submission: Carmella

 

American Alpha vs Breezango

Winners via pinfall: American Alpha

Po walce świętowanie American Alpha przerwała Nowa Rodzina Wyatt’a. Bray, Randy oraz Luke pojawili się na ekranie i przestrzegli, aby Chad i Jason uważali, bo wkrótce uderzy w nich rzeczywistość. W przyszłym tygodniu Rodzina przybędzie by odzyskać to co powinno należeć do nich.

 

Po przerwie widzimy Nikki Bellę w ringu wraz z Natalyą. Panie postanowiły wyjaśnić sobie swoje stanowiska wobec siebie. Dla Natalii skończyło się to boleśnie…

 

Czas na Main Event!

WWE Intercontinental Championship Match

The Miz (c) vs Dean Ambrose

WINNER via pinfall AND THE NEW WWE INTERCONTINENTAL CHAMPION: DEAN AMBROSE