WWE Raw 11 lipca 2022: Wyniki

Dzisiejsze Raw odbyło się w San Antonio w stanie Texas. Komentatorami gali są Jimmy Smith, Byron Saxton i Corey Graves.

Show rozpoczynamy od przypomnienia tego co powiedział Roman Reigns na poprzednim SmackDown. Chwilę później na ring wchodzi Brock Lesnar, który podczas swojej przemowy mówi słowa,,Niech Bóg błogosławi Texas!”- przez co otrzymuje owacje. Zdjął on nawet swoje nakrycie głowy, aby pokazać szacunek fanom. Lesnar mówi, że życie jest dobre dla Romana Reignsa. Od czasu WrestleManii tamten żyje „na haju”, latając prywatnymi odrzutowcami i jedząc jak król. Brock mówi, że świnie tyją, a te zwierzęta są zabijane. Lesnar mówi, że Reigns jest świnią i że każdego dnia zabija on te świnie na swojej farmie.

Chwilę później na arenę wchodzi Paul Heyman. Ten zaczyna mówić, a Lesnar przerywa mu i pyta, czy powie coś wartościowego. Heyman mówi, że przeszli od WrestleManii wszechczasów do najbardziej barbarzyńskiego SummerSlam i to pasuje Lesnarowi. Heyman mówi, że były mistrz WWE jest faworytem na SummerSlam, ponieważ Reigns określa swoją wielkość poprzez sportowe współzawodnictwo. Jednak dziedzictwo Lesnara to unicestwianie ludzi. Nagle przerywa Theory, który mówi, że Summerslam będzie wielką galą. On odzyska swoje mistrzostwo Stanów Zjednoczonych, a potem będzie oglądał walkę wieczoru, żeby wykorzystać swoją walizkę. Brock zaprasza go na ring, ale Theory ignoruje go, mówiąc, że pamięta co stało się na Elimination Chamber. Alpha Academy próbuje zaatakować Lesnara, ale ten nie tylko się broni, ale i niszczy obu zawodników. 

Na ringu pojawia się Judgement Day. Priest mówi, że Rey jest skończony, ale Dominik może dołączyć do ich drużyny. Balor dodaje, że Edge nie wróci, gdyż był złym liderem. Rey jest za to złym ojcem.

Singles match 

Finn Balor (with Damian Priest) Vs. Rey Mysterio (with Dominik Mysterio)

Zwycięzca– Finn Balor

Becky Lynch weszła na stół komentatorski. Mówi, że wykorzystanie walizki to jak wygrana na loterii. Becky domaga się rewanżu o mistrzostwo.

Singles match o mistrzostwo kobiet Raw 

Carmella Vs. Bianca Belair

Zwyciężczyni– Carmella

Wygrała ona poprzez wyliczenie pozaringowe. Po walce Bianca wykonała KOD na Carmelli.

Gościem The Miza na dzisiejszym show jest Ciampa. Ten powiedział, że zrobił to co zrobił, aby otrzymać szansę, a nikt nie przygarnia takiej ilości widzów jak The Miz. Były mistrz WWE dodał, że dał on kiedyś szansę Loganowi Paulowi i ten wygrał na Wrestlemanii. Da mu jeszcze jedną, żeby ich drużyna powróciła. W innym wypadku będzie on zmuszony znaleźć innego partnera. Aj Styles wchodzi na ring i mówi, że The Miz ma małe jaja. Ciampa i były mistrz WWE natychmiast wychodzą z ringu. Ezekiel chwilę później wszedł na arenę i przedstawił się Stylesowi. Zmierzą się oni w tag team matchu.

Tag Team match

The Miz & Ciampa Vs. AJ Styles & Ezekiel

Zwycięzcy– AJ Styles & Ezekiel

Panowie wygrali walkę przez dyskwalifikację. Po pojedynku Styles wykonał Phenomenal Forearm na Ciampie.

Riddle zaproponował Lashley’owi, aby razem obejrzeli Stranger Things. Ten drugi powiedział, że już skończył to oglądać.

Tag Team  match

Alexa Bliss & Asuka Vs. Doudrop & Nikki A.S.H.

Zwyciężczynie– Alexa Bliss & Asuka

The Usos pojawiają się na arenie. Mówią oni, że nie obchodzi ich kto będzie sędzia specjalnym. Uważają oni także, że mogą pojawiać się gdzie chcą, gdyż są mistrzami. Przerywają im Angelo Dawkins i Montez Ford. Panowie zauważają, że bez względu na to jakie ataki wykonali na nich ich przeciwnicy to nadal nie potrafili wygrać oni bez kontrowersji pojedynku. Pojawia się także R-Truth. Bracia Usos mają go dosyć i chcą go wyprosić z areny, chyba, że ten będzie miał koszulkę sędziego. Tak się właśnie okazało, że R-Truth ma pod spodem koszulkę… właśnie sędziego. Mówi, że z chęcią zawalczy on przeciwko The Usos, jeśli tylko Street Profits pomogą mu w tym. Omos wchodzi na ring. Dołączy on dziś do The Usos.

Six Man Tag Team  match

The Usos & Omos Vs. The Street Profits, R-Truth

Zwycięzcy– The Usos, Omos

Theory prosi o radę Setha Rollinsa w sprawie wykorzystania walizki. Ten mówi, że przyszedł do dobrej osoby. Panowie odchodzą.

Tag Team match

Bobby Lashley & Riddle vs. Seth Rollins & Theory

W trakcie walki pojawił się Dolph Ziggler, który oglądał pojedynek na krześle. Na sam koniec walki Dolph pomógł Face’om, kiedy to Theory próbował oszukać sędziego.

Zwycięzcy– Bobby Lashley & Riddle

Po walce Dolph wykonał Superkick na Theory’m.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl