WWE planuje ściągnąć Rondę Rousey na Royal Rumble

Jak podaje Sean Ross Sapp z Fightful Select, WWE jest chętne na angaż byłej mistrzyni kobiet w tegorocznym Royal Rumble.

Według nowego raportu z Fightful Select, ​​powrót Rousey do WWE był omawiany wewnątrz federacji, do tego stopnia, że ​​jest uważany za “źle strzeżony sekret” i został wspomniany gwiazdom spoza firmy. Rousey jest nazwiskiem sugerowanym jako potencjalny uczestnik kobiecego Royal Rumble Matchu.

Chociaż nie ma ram czasowych na powrót Rousey, głosy z WWE mówią, że trenowała, a niektórzy uważają, że to kwestia “kiedy, a nie, czy” wróci do kwadratowego pierścienia. Mówiono również, że była to największy temat o powrocie Rondy od czasu jej ostatniego występu w 2019 roku. Rousey i jej mąż Travis Browne powitali swoje pierwsze dziecko pod koniec września, córkę o imieniu La’akea Makalapuaokalanipō Browne. Była mistrzyni UFC nie walczyła od czasu WrestleManii 35, kiedy to mierzyła się z  Becky Lynch i Charlotte Flair. Ronda zauważyła w październiku, że jest gotowa do wznowienia treningów. Nick Khan oświadczył na początku 2021 roku, że Rousey wróci “wkrótce”, ale to było zanim ogłosiła ciążę. Pierwotny kontrakt Rousey z federacją miał wygasnąć w kwietniu ubiegłego roku.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl