WWE ogłasza listę PPV na 2022, Nowy pretendent do tytułu WWE ujawniony, Kolejna gwiazda niezadowolona z zachowania Charlotte Flair

» WWE ogłosiło rozpiskę gal PPV na rok 2022.

Potwierdzone zostało, że po raz 3 WrestleMania będzie dwudniowym wydarzeniem. Show odbędzie się 2 i 3 kwietnia w AT&T Stadium w Arlington, Texas.

SummerSlam ogłoszone zostało na 30 lipca, a odbędzie się w Nissan Stadium w Nashville. Poniżej znajduje się pełna lista gal PPV  na rok 2022:

Sobota, 1 Stycznia: WWE Day 1 , State Farm Arena w Atlanta

Sobota, 29 Stycznia: Royal Rumble , The Dome at America’s Center w St. Louis

Sobota, 2 Kwietnia and Niedziela, 3 Kwietnia: WrestleMania 38 , AT&T Stadium w Arlington, Texas

Niedziela, 8 Maja: Pay-per-view, Dunkin’ Donuts Center w Providence

Niedziela, 5 Czerwca: Pay-per-view, Allstate Arena w Rosemont, Ill.

Sobota, 2 Lipca: Money in the Bank, Allegiant Stadium w Las Vegas

Sobota, 30 Lipca: SummerSlam, Nissan Stadium w Nashville

Sobota, 3 Września lub Niedziela 4 Września, Pay-per-view w (Nieznana lokalizacja)

Sobota, 26 Listopada: Survivor Series.TD Garden w Boston

» Seth Rollins został nowym pretendentem do tytułu WWE.

Podczas premiery nowego sezonu Raw odbył się Fatal 4 Way Ladder Match o to miano. Udział w nim wzięli właśnie Seth Rollins jak i Rey Mysterio, Kevin Owens oraz Finn Balor. Po walce nastąpił „face to face’ mistrza WWE Big E oraz jego nowego rywala. WWE nie ogłosiło jeszcze kiedy starcie te się odbędzie.

» Nie milkną głosy po ostatnim segmencie zamykającym pierwszą niebieską tygodniówkę po Crown Jewel. Po „nieudanej” wymianie tytułów kobiet pomiędzy Charlotte Flair Becky Lynch, gdzie według różnych źródeł nie wszystko poszło zgodnie z planem, na zapleczu doszło do kilku spięć pomiędzy zawodnikami a zarządem. Alex McCarthy z talkSport ujawnił, że Flair nie miała odsuwać tytułu od Becky. Na backstage’u panie miały wymienić kilka nieprzyjemnych słów oraz być rozdzielane przez ochronę. Flair na dodatek opuściła budynek bez słowa z Vincem. Wiele gwiazd na zapleczu poparło stronę Lynch i skrytykowało zachowanie Charlotte. Do tego grona zalicza się Sonya Deville. Według PWInsider Sonya „była wystarczająco wściekła by walczyć z Flair„.