WWE oficjalnie ogłasza trzy kolejne WrestleManie, Co z Hall of Fame?, Plany na lutowe i marcowe WWE PPV

» Informowaliśmy o tym wczorajszej nocy na Facebooku. WWE oficjalnie ogłosiło daty i miejsca trzech kolejnych WrestleManii! Tym samym zmienia się lokalizacja tegorocznej. Zamiast w Los Angeles, WrestleMania 37 odbędzie się na Raymond James Stadium w Tampie. Dokładnie w tym samym miejscu, które pierwotnie było zaplanowane na zeszłoroczną edycję. Podobnie jak rok temu, WrestleMania 37 będzie dwudniowym wydarzeniem – odbędzie się 10 i 11 kwietnia. W nadchodzących tygodniach, WWE ma ogłosić dostępność biletów i protokoły bezpieczeństwa związane z tą galą. Oznacza to powrót fanów, co niewątpliwie jest świetną wiadomością. Dave Meltzer za pośrednictwem Wrestling Observer Radio wyznał, że gubernator Ron DeSantis, który zezwolił na udział fanów w WrestleManii, jest opłacony przez WWE i twierdzi, że będą mogli robić co chcą. Wstępnie spekuluje się o udziale nieco ponad 14,000 widzów.

WWE ogłosiło również daty i lokalizacje WrestleManii 38 i WrestleManii 39. Gala z numerem 38 odbędzie się 3 kwietnia 2022 roku na stadionie AT&T w Arlington, zaś ta z numerem 39, 2 kwietnia 2023 roku na Sofi Stadium w Los Angeles. Zostały zaprezentowane już także loga do każdej z trzech następnych ‘Manii.

Na swoich mediach społecznościowych, WWE umieściło z kolei “WrestleMania Report”, czyli specjalny film ogłaszający powyższe decyzje. W materiale występują Stephanie McMahon, Triple H, John Cena, Roman Reigns, Sasha Banks oraz Paul Heyman.

» Przy okazji WrestleManii, zawsze pojawia się także kwestia WWE Hall of Fame. Zdaniem Dave’a Meltzera, najnowszy plan dotyczący ceremonii nie obejmuje udziału fanów (choć może się to zmienić). Nie wiadomo też, czy klasa 2021 zostanie wprowadzona razem z klasą 2020. Rok temu, WWE ogłaszało wejście do Hall of Fame takich gwiazd jak Batista, JBL, The Bella Twins, Jushin Thunder Liger, The British Bulldog oraz nWo w składzie Hulk Hogan, Sean Waltman, Scott Hall, Kevin Nash.

» Na koniec przedstawiamy jeszcze plany na najbliższe gale WWE. Wszystkie eventy do WrestleManii 37 odbędą się w scenerii Thunderdome (z wyjątkiem NXT Takeover). Takie informacje podaje PWInsider.

  • 31 stycznia: Royal Rumble
  • 14 lutego: NXT Takeover
  • 21 lutego: Elimination Chamber
  • 21 marca: Fastlane
  • 10 kwietnia: WrestleMania 37: Night One
  • 11 kwietnia: WrestleMania 37: Night Two

Przed nami więc wiele ciekawych wydarzeń!