WWE NXT UK 22 kwietnia 2021: Wyniki

Rozpoczynamy kolejny odcinek NXT UK prosto z BT Sport Studios. W main evencie zobaczymy w akcji byłych mistrzów NXT Tag Team, czyli Moustache Mountain. A teraz czas na walkę Joe Coffey vs Eddie Dennis.
MATCH #1
Joe Coffey vs Eddie Dennis
Zwycięzca: Joe Coffey
Pod koniec walki Primate i T-Bone próbowali zainterweniować w walce, jednak najpierw Joe wyrzucił ich z apronu, a potem reszta Gallus przyszła zająć się podopiecznymi Dennisa. Joe wygrywa walkę po Glasgow Send-offie i Discus Lariacie, po czym został on zaatakowany przez T-Bone i Primate, ale Gallus tym razem poradziło sobie z rywalami.
Widzimy filmik, w którym Ilya Dragunov ogląda swoje walki, m.in. z Walterem, Jackiem Starzem, czy z jego ostatnim rywalem Samem Gradwellem. Ilya ogląda siebie samego dostającego chopy prosto na klatkę piersiową, po czym powoli zaczyna on dziwnie się zachowywać.
W trakcie reklamy Gallus celebrują ich zwycięstwo na backstage’u. Idący z tyłu Joe Coffey spotyka Rampage’a Browna. Joe mówi, że widział jego walkę z Walterem i że przechodził przez to samo. Joe przypomina Rampage’owi, że ten obiecał mu rewanż.
MATCH #2
Dave Mastiff vs Sam Gradwell
Zwycięzca: Sam Gradwell
Gradwell kończy walkę poprzez Samoan Driver.
Widzimy filmik z Aoife Valkyrie. Mówi ona, że to jest czas na wyjście z cienia i podjęcie wyzwania. Chce ona pokazać to na co ją naprawdę stać. Informuje ona, że w przyszłym tygodniu zmierzy się z Meiko Satomurą.
Tym razem widzimy filmik z przedstawieniem Emilii McKenzie. Mówi ona, że brytyjski wrestling kobiet jest świetny i cieszy się, że może być jego częścią. Jej następnym krokiem jest sprawdzenie się w NXT UK i mówi, że bycie najmłodszą osobą (20 lat) jest dla niej na plus i mówi ona, że ma szczęście, że może uczyć się od takich gwiazd jak np. Meiko Satomura.
MATCH #3
Dani Luna vs Jinny w/Joseph Conners
Zwycięzca: Jinny
W ostatnich momentach walki Joseph Conners zagadał Lunę dzięki czemu Jinny mogła zaatakować ją od pleców, wykonać Rolling Thunder Kick oraz roll-up co dało jej zwycięstwo. Po walce Jinny atakuje Dani wykonując na niej dźwignię, jednak na pomoc przychodzą jej jej trenerzy Flash Morgan Webster i Mark Andrews.
Sid Scala w swoim biurze zostaje zapytany o Kenny’ego Williamsa i Amira Jordana. Jordan wchodzi do pokoju. Sid informuje, że Kenny zgodził się na rewanż w stypulacji No DQ. Scala informuje, że jest jeszcze jedno. Przegrany opuszcza NXT UK i decyzja jest Amira. Amir po chwili zastanowienia podpisuje kontrakt.
Widzimy filmik z przedstawieniem Rohana Raja. Informuje on, że w przyszłym tygodniu zadebiutuje on przeciwko Teomanowi. Mówi on, że jeśli Teoman chce go pokonać to musi przynieść on swoje A-Game.
Następnie Teoman wypowiada się na temat walki. Mówi on, że powiedział to raz i powie jeszcze raz. Umarły by on dla swojej rodziny, obroniłby ją honorem, respektem i strachem, gdyby musiał, więc Rohan nie ma szans.
W przyszłym tygodniu Gallus zmierzą się w 6 man tag team matchu przeciwko Eddiemu Dennisowi, Primate’owi i T-Bone’owi.
MAIN EVENT
Moustache Mountain vs Noam Dar i Sha Samuels
Zwycięzcy: Moustache Mountain
Bate i Seven celebrują zwycięstwo i tak kończy się kolejny odcinek NXT UK.