WWE NXT UK 08 lipca 2021: Wyniki

BT Sport Studios po raz kolejny zaprasza na cotygodniowe NXT UK. Przed nami między innymi walka Trenta Sevena z Eddiem Dennisem, czy też okazja dla Subculture na dostanie walki o pasy tag team przeciwko Pretty Deadly.

MATCH #1
Nathan Frazer vs Kenny Williams

Zwycięzca: Kenny Williams (Headlock Driver)

Rampage Brown zostaje zapytany o trening. Mówi, że świetnie i że czuje się lepiej niż kiedykolwiek. Rampage wychodzi z pokoju ze ścianką i widzi Joe Coffey wchodzącego do pokoju Sida Scali. Joe i Rampage kłócą się w pokoju Sida. Sid proponuje, żeby załatwili to prywatnie. Joe wyprasza kamery z pokoju.

MATCH #2
Mark Andrews vs Lewis Howley – jeśli Mark pokona Howleya to Subculture dostanie walkę o pasy tag team

Zwycięzca: Mark Andrews (Shooting Star Press)

Kamerzysta zauważa Jacka Starza rozmawiającego z jego trenerem w Performance Center. Trener odchodzi, a Jack zostaje zapytany o to jak się czuje. Mówi, że jest ok. Jack wstaje z krzesła i zaczepia go Dave Mastiff. Bomber mówi, że jak ktoś nowy przychodzi do NXT UK, to musi się sprawdzić przeciwko Starzowi i Dave chwali Jacka za to w jakiej pozycji jest.

MATCH #3
Blair Davenport vs Laura Di Matteo

Zwycięzca: Blair Davenport (Knee Strike)

Po walce Blair bierze mikrofon. Mówi, że Blair Davenport trafiła do NXT UK, ponieważ usłyszała ona, że jest to najlepsza dywizja kobiet na świecie. Blair mówi, że na wszystkich będzie miała oko. Mówi również, że nikt w NXT UK nie widział w ringu kogoś takiego jak Blair Davenport.

Jinny mówi, że zdemaskuje ona Aoife Valkyrie i mówi, że nie przeżyje ona z Jinny w ringu.

Teoman mówi, że rodzina jest najważniejsza i rodzina oznacza lojalność. Rohan Raja dziękuje mu za przyjęcie go, chronienie jego i jego rodziny. Teoman mówi, że nie musi dziękować. Rohan zaimponował Teomanowi tym, że się nie poddał. Teoman pyta się czy Rohan jest dla niego lojalny. Rohan mówi, że na zawsze będzie lojalny. Za tydzień Teoman i Rohan zawalczą z Oliverem Carterem i Ashtonem Smithem.

Sid Scala informuje, że za dwa tygodnie na NXT UK Walter zawalczy z Ilyą Dragunovem o pas NXT UK. Za tydzień panowie spotkają się na konferencji prasowej w ringu.

MAIN EVENT
Trent Seven vs Eddie Dennis

W trakcie walki w okolicach ringu pojawiła się reszta Symbiosis. T-Bone wziął nogę Eddiego Dennisa i postawił ją na pierwszej linie, żeby uniknąć przypięcia. Trent wykonał Suicide Dive, żeby się ich pozbyć.

Zwycięzca: Trent Seven (Burning Hammer)

Tuż po walce Primate i T-Bone zaatakowali Sevena. Tyler przyszedł na pomoc Trentowi i Moustache Mountain wyczyściło ring z Symbiosis.