WWE NXT Takeover: Unstoppable 20 maja 2015: Wyniki

Zapraszamy do czytania wyników z gali WWE NXT Takeover: Unstoppable, która odbyła się 20 maja 2015 roku w Winter Park na Florydzie.

Przed rozpoczęciem gali zarówno wrestlerzy jak i fani World Wrestling Entertainment wypowiedzieli się czym tak naprawdę jest dla nich NXT.

Otrzymaliśmy 30 minutowe pre-show podczas którego The Vaudevillains def. Scott Dawson & Dash Wilder.

Warto dodać, że na arenie w pierwszym rzędzie możemy zobaczyć Stephanie McMahon, Mick’a Foley’a oraz byłą TNA Knockouts SoCal Val.

Renee Young zaprosiła nas na Pre-Show, po czym oznajmiła, że dzisiaj nie otrzymamy żadnego materiału wideo z fanami, które podczas każdego specjalnego odcinka były emitowane z parkingu, tzw. relacje fanów. Widzimy jak do budynku podążają Enzo, Caramella oraz Colin Cassady, a w tle znajduje się Hideo Itami trzymający się za ramię. Kevin Owens spaceruje i powtarza takie słowa ”to wstyd”. Renee wspomina, że dzisiaj odbędzie się walka o miano nowego pretendenta do NXT Championship, który zostanie wyłoniony ze starcia Finna Balora z Tylerem Breezem, niestety udziału w tym pojedynku nie weźmie kontuzjowany Itami. Byron Saxton jest przekonany, że Kevin Owens jest zaangażowany w kontuzję której doznał japoński wrestler. Corey Graves odpowiada, że jedyną osobą, która jest winna urazu Itamiego jest właśnie on sam, ponieważ wypowiedział się na temat obecnego mistrza NXT i spotkało go to samo co Alexa Riley. Renee Young zapowiedziała, że kilka tygodni temu Sami Zayn zaakceptował wyzwanie Johna Ceny i zmierzył się z nim o WWE United States Championship, w jego ślady podążył Kevin Owens, który zadebiutował na Monday Night RAW. Po przerwie Greg Hamilton przeprowadza wywiad ze Stephanie McMahon, która mówi, że bardzo się ucieszyła z faktu iż może dzisiaj śledzić poczynania przyszłych gwiazd federacji, po czym dodaję że kolejnym powodem dla którego zjawiła się w Full Sail jest fakt iż jest wielką fanką NXT. Na zakończenie dodała, że nie może doczekać się starcia z udziałem Sashy Banks, ponieważ dywizja Women’s w rozwojówce jest już odbierana przez fanów w zupełnie innym stopniu.

Za stołem komentatorskim zameldowali się Rich Brennan, Corey Graves oraz Byron Saxton.

Rozpoczynamy główną galę od pojedynku o miano pretendenta do NXT Championship.

WALKA 1: Finn Balor def. Tyler Breeze

Po pojedynku widzimy Kevina Owensa, który znajduje się w pomieszczeniu z telewizorem(śledził pojedynek od samego początku do końca).

WALKA 2: Charlotte & Bayley def. Dana Brooke & Emma

Po pojedynku otrzymaliśmy skrót z Monday Night RAW, które odbyło się w Montrealu. Warto dodać, że podczas tej tygodniówki Sami Zayn zmierzył się z Johnem Ceną o pas Stanów Zjednoczonych.

WALKA 3: Baron Corbin def. Rhyno

Otrzymaliśmy skrót wideo z Monday Night RAW na którym zadebiutował Kevin Owens.

Greg Hamilton spotkał Kevina Owensa na zapleczu i przeprosił mistrza, że mu przeszkadza, ale to z powodu iż chciał dowiedzieć się jak się czuję po bardzo pracowitym tygodniu. Kevin odpowiada, że przejął NXT w Philadelphii, gdzie miał trzy skuteczne obrony NXT Championship, Na Monday Night RAW rzucił wyzwanie Johnowi Cenie, temu samemu zapaśnikowi, z którym jakiś czas temu walczył jego dzisiejszy rywal. Jeśli uważacie, że Sami Zayn jest w stanie odebrać mi tytuł, to jesteście w błędzie.

WALKA 4: NXT Tag Team Champions Wesley Blake & Buddy Murphy def. Enzo Amore & Colin Cassady (w/Carmella)

WALKA 5: NXT Women’s Champion Sasha Banks def. Becky Lynch

W ringu obecny jest Kevin Owens, który na sobie ma koszulkę Johna Ceny z napisem ”The Champ is Here”.

WALKA 6: NXT Champion Kevin Owens vs Sami Zayn – No Contest

Podczas pojedynku na arenie rozbrzmiał theme song Samoa Joe, który pojawił się a następnie stanął twarzą w twarz z Owensem.