WWE SmackDown 21 maja 2015: Wyniki

Zapraszamy do czytania wyników z najnowszego tapingu WWE SmackDown, który został nagrany w Norfolk Scope Arena, Virginia.

Show rozpoczynamy od pojawienia się Romana Reignsa, który został przywitany przez fanów ogromnym popem po czym wypowiedział się na temat poprzedniej gali PPV Payback, podczas której przez krótki okres ponownie wszyscy byli świadkami zjednoczenia The Shield. Dean Ambrose przerywa segment, pojawia się na ringu a następnie mówi o tym, że na gali Elimination Chamber pokona Setha Rollinsa i zostanie nowym mistrzem WWE World Heavyweight. Kane pojawia się i mówi, że nie ma innej opcji niż zwycięstwo członka The Authority a następnie dodał, że dzisiaj Dean Ambrose zmierzy się z Brayem Wyattem natomiast Roman Reigns ma wolny wieczór.

Sin Cara & Kalisto def. Cesaro & Tyson Kidd, Los Matadores, The Ascension
Według fanów ten pojedynek był świetnym otwarciem Monday Night RAW.

Na zapleczu Renee Young przeprowadziła wywiad z Dolphem Zigglerem, który został przerwany przez Lanę.

Dolph Ziggler def. King Barrett
Przy ringu obecna była Lana.

Na arenie pojawiła się Paige, która podobnie jak Roman Reigns została przywitana przez fanów popem. Paige opowiadała o tym, że nadal należy jej się miano pretendentki do WWE Divas Championship, ponieważ ta szansa została jej skradziona. Po chwili segment przerywa pojawienie się Naomi z Taminą Snuką.

Otrzymaliśmy przerażające promo z udziałem Braya Wyatta

R’Truth def. Stardust

Na zapleczu Renee Young przeprowadziła wywiad z jednym z uczestników Elimination Chamber Matchu o IC Championship, którym był Ryback.

The Meta Powers def. Adam Rose & Heath Slater

Dean Ambrose def. Bray Wyatt
Podczas pojedynku nie zabrakło zarówno Setha Rollinsa, J&J Security jak i Romana Reignsa.