WWE NXT 21 marca 2023: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z najnowszego odcinka WWE NXT.

Program rozpoczęliśmy od występu Pretty Deadly, którzy chcieli skonfrontować się z Carmelo Hayesem oraz Trickiem Williamsem. Pretty Deadly stwierdzili, że jeśli chcą/proszą o walkę wieczoru, to ją otrzymają, więc są zainteresowani konfrontacją z Carmelo Hayesem i Williamsem. W trakcie segmentu Pretty Deadly zaatakowali swoich przeciwników, ale zjawił się Bron Breakker atakując dwóch członków Pretty Deadly. Mistrz powiedział, że nie chce, aby cokolwiek stało się Hayesowi przed ich walką na Stand and Deliver.

Na zapleczu Hayes powiedział Williamsowi, że nie potrzebuje pomocy Breakera i nie wie, czy będzie mógł z nim współpracować w main evencie. Williams odpowiedział, że może liczyć na jego wsparcie, ale musi zobaczyć z bliska, w jaki sposób po ringu porusza się Bron. Dzięki temu będzie mógł go pokonać na Stand and Deliver.

Women’s Championship Qualifying Match:
Tiffany Stratton vs Indi Hartwell

Zwyciężczyni: Tiffany Stratton

Na backstage’u Gigi Dolin powiedziała, że na Stand and Deliver zamierza odnieść zwycięstwo w Ladder Matchu. Segment przerwała Tiffany Stratton sugerując, że nikt nie ma szans na zwycięstwo w ladder matchu, gdyż się w nim znalazła.

Do ringu przybył Wes Lee, który powiedział, że nadal zamierza organizować open challenge na NXT North American Championship. Na wyzwanie zareagował Dragon Lee, który stwierdził, że chciałby jedno z miejsc w North American Title Matchu, który odbędzie się na Stand and Deliver. Wes Lee zgodził się na propozycję Dragona, ale w tym momencie pojawił się JD McDonagh. Wrestler stwierdził, że Wes Lee ma szczęście, ponieważ jego celem nie jest mistrzostwo.

Single Match
JD McDonagh vs Ila Dragunov

Zwycięzca: Brak

Na zapleczu Carmelo Hayes podszedł do Brona Breakkera i powiedział mu, że nie potrzebuje pomocy. Mistrz odpowiedział, że nie chce, aby coś się stało Hayesowi przed Stand and Delivery, a także tego, aby dwóch pajaców z Pretty Deadly to spieprzyło.

Za kulisami Wes Lee powiedział, że McDonagh i Dragunov nie mają ze sobą nic wspólnego, ale od kilku tygodni w jego umyśle pojawia się JD, więc JD otrzyma drugie miejsce. Dragunov jest znany jako jeden z najlepszych wrestlerów w Europie, więc jedyny sposób na sprawdzenie tego, to dodanie go do walki.

Women’s Championship Qualifying Match:
Ivy Nile vs Lyra Valkyria

Zwyciężczyni: Lyra Valkyrie

Członkowie Chase U odpowiadali z osobna na jedno pytanie. Tyler Bate wkroczył w miejsce Chase U odpowiadając na ostatnie pytanie. Andre Chase i Bate wyzwali Schism do 4 on 4 matchu na Stand and Deliver. Joe Gacy powiedział, że They Dyad pokonali już Chase U jako tag team, więc nie mają nic do zyskania.

Pretty Deadly (Kit Wilson & Elton Prince) vs Bron Breakker & Carmelo Hayes (w/Trick Williams)

Zwycięzcy: Bron Breakker i Carmelo Hayes

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl