WWE NXT 21 grudnia 2016: Raport

Zapraszamy do przeczytania raportu z wczorajszej gali NXT, która odbyła się w Orlando.

1.Billie Kay w/ Peyton Royce vs. Daria Berenato

Cały czas walka była pod pewnym panowanie Berenato.  Wyprowadziła kilkanaście ciosów prosto na klatkę piersiową Billie gdzie coraz bardziej zbliżała się do narożnika. Tam Daria chciała wykonać Super Man Punch, jednak Peyton w dobrym momencie wyciąga przyjaciółkę poza ring i próbują uciec z areny. Daria szybko dobiega i uderzał Peyton,a swoja rywalkę z powrotem wrzuca do ringu. Gdy Daria chciała wejść do ringu szybko Royce złapała ją za nogę i przewróciła i wbiła ją prosto w ring. Wrzuciła ją do ringu gdzie Billie od razu wykonała Big Boota i zgarnęła zwycięstwo!

Ocena: * ½

Zwycięzca: Billie Kay (2:24)

Billie i Peyton chwyciły za mikrofon. Mówiły, że pokazały prawdziwą lekcje dla Darii i to one przewodzą dywizje kobiet. Na końcu wzywały do ringu Asuke, lecz się nie pojawiła.

2.The Authors of Pain w/ Paul Ellering vs. Local Jobbers

Walka wiadomo jak miała się rozpocząć I zakończyć. Szybkie wrzucenie jednego z jobberów wprost w narożnik, wyniesienie na niego, zmiana i clothesline! Od razu AOP zajęło się drugim jobberem gdzie został nabity prosto na big boot! AOP wynieśli obu pod Powerbomby, zderzyli ich plecami i wykonali właśnie Powebomby i zgarnęli zwycięstwo!

Zwycięzcy: Authors of Pain (1:18)

Od razu po wyłonieniu zwycięzców Paul Ellering chwyta za mikrofon i mówi, że wszystkie drogi prowadzą właśnie do San Antonio. Nie obchodzi go z kim będą walczyć czy z #DIY czy Revival to oni wygrają i zgarną pasy mistrzowskie tag team.

3.Number One Contender’s Elimination Match: Andrade “Cien” Almas vs. Bobby Roode vs. Roderick Strong vs. Tye Dillinger

Bardzo ważna walka dla wszystkich uczestników! Zwycięzca jedzie do San Antonio i walczy o pas NXT z Shinsuke Nakamurą! Pierwszym wyeliminowanym został Almas, który ciągnął za nogę Tye, a Strong wykonał Sick Kick! Almas odpada! Następnym wyeliminowanym był sam Strong minutę później, gdzie Dillinger wykonał na nim Tye Breaker! W ringu pozostaje Roode i Tye! Walka ich rozpoczyna się od wymiany ciosów. Szybki Irish whip, Tye odbija się od lin i wykonuje flying forearm! I uderza uderza przedramieniem. Roode leży przy narożniku, a Tye odpala swojeperfekcyjne 10 kopnięć prosto na klatkę piersiową. Roode wstaję, a Dillinger próbuje wykonać Super kick, lecz Booby łapię noge i przechodzi do Clothesline! Roode bierze krzesełko, lecz nadział się na Super Kick, lecz sędzia dolicza tylko do dwóch! Chwilę później Booby obudził się i wykonał SpineBuster. Pewny siebie Roode chce wykonać DDT i zakończyć walkę, lecz Tye kontruje i wykonuje Tye Breaker! Ale znowu sędzia dolicza tylko do dwóch! Tye wynosi go na plecy, lecz ten ucieka, wynosi go i wrzuca na 3 narożnik. Gdy schodzi z narożnika obolały Tye dostaje DDT! 1…2…3! Roode jedzie do San Antonio!

Ocena: *** ¾

Zwycięzca: Booby Roode (17:14)