WWE NXT 2.0 Halloween Havoc 26 października 2021: Raport

Czas na drugą edycję Halloween Havoc w NXT. Hostami gali są LA Knight i laleczka Chucky.

MATCH #1
Zoey Stark & Io Shirai (c) vs Indi Hartwell & Persia Pirotta vs Toxic Attraction (Gigi Dolin & Jacy Jayne) – Scareway to Hell NXT Women’s Tag Team Championship Ladder Match

Zwycięzcy: Toxic Attraction (Gigi Dolin zdjęła pas jako pierwsza)

Carmelo Hayes i Trick Williams jadą po pas Melo do miejsca, gdzie ich zaprosili Johnny i Dexter. Melo i Trick wysiadają z auta i idą w stronę domu, a Johnny i Dexter wszystko obserwują na kamerze. Melo i Trickowi drzwi same się otwierają przed oczami. Resztę zobaczymy później.

Grayson Waller mówi, że nie wie co sie stało z LA Knightem, więc on uratuje show jako przegrany walki o miano hosta gali. Grayson mówi, że impreza nie tylko jest w ringu, ale też na backstage’u. Muzyka Joe Gacy’ego przerywa mu. Joe wita się przytulasem z Graysonem i bierze jego mikrofon. Joe mówi, że Halloween jest po to, żeby wykorzystywać i seksualizować ludzi. Gacy wchodzi do ringu i dostaje dropkicka od jego przeciwnika Malika Blade’a.

MATCH #2
Joe Gacy vs Malik Blade

Tuż po rozpoczęciu walki widzimy na kamerze ochrony Harlanda, który wchodzi do budynku. Gacy wyrzucił Blade’a z ringu. Harland się pojawił i wziął Blade’a za szyję. Joe uspokoił Harlanda, żeby ten nie robił tego co chciał zrobić.

Zwycięzca: Joe Gacy (Handspring Lariat)

Kay Lee Ray jest wściekła, że jako najdłużej panująca mistrzyni NXT UK, nie dostała niczego w NXT 2.0.

Grayson Waller wchodzi na imprezę na backstage’u. Widzimy między innymi Corę Jade, Josha Briggsa, Brooke’a Jensena, Kushidę, czy też Ikemena Jiro. Waller podchodzi do dwóch pań. Potem do nich podchodzi Cameron Grimes w przebraniu z NASA odstrasza panie i powoduje, że one idą.

Malcolm Bivens ogłasza Open Challenge. Mówi, że ktokolwiek może wybrać sobie kogokolwiek z Diamond Mine. Odyssey Jones pojawia się. Odyssey mówi, że chce Rodericka Stronga.

MATCH #3
Roderick Strong w/Diamond Mine vs Odyssey Jones – Non-Title Match

W trakcie walki Odyssey musiał radzić sobie również z resztą Diamond Mine co rozproszyło jego uwagę.

Zwycięzca: Roderick Strong (Jumping Knee)

Na imprezie Tony D’Angelo zaczepia Lash Legend i pyta się o Lashing Out. Lash bierze pieniądze od Tony’ego i mówi, że może on być gościem w przyszłym tygodniu, ale lepiej, żeby nie zawiódł. Robert Stone dostaje chokeslam na stół od Daniela Vidot.

MATCH #4
Raquel Gonzalez (c) vs Mandy Rose – Spin The Wheel, Make The Deal NXT Women’s Championship Match

Raquel przyjechała do ringu na motocyklu. Koło wylosowało wybór laleczki Chucky. Chucky wybiera stypulację Trick or Street Fight. Zasady to brak countoutów, brak dyskwalifikacji i piny oraz poddania muszą być w ringu.

Pod koniec walki zamaskowana osoba zaatakowała Raquel łopatą w plecy. Po czym Mandy wykonała Jumping Knee Strike.

Zwycięzca: Mandy Rose (Running Knee Strike)

Po walce Toxic Attraction celebrowało zwycięstwo ich wszystkich na rampie, a w ringu nad Raquel Gonzalez stała zamaskowana osoba. Tą osobą okazała się Dakota Kai.

Czas na dokończenie wątku Melo, Tricka i pasa NXT North American. Na Melo i Tricka czeka sporo dziwnych rzeczy, takich jak szkielety, dziwne obrazy i tym podobne. Co jakichś czas trafiają oni na dziwne kreatury. Uciekają oni od nich, Trick mówi, że ktoś ich goni. Nagle wydarł się Andre Chase i się zapytał, czy ktoś powiedział Andre Chase. Trick i Melo pytają się co on tu robi, a Andre mówi, że przyszedł tu ze studentami, ale nie może ich znaleźć. Melo mówi, że pewnie jeden z nich to dziecko, które widzieli przed domem. Melo i Trick mówią, żeby Andre ich uczył i prowadził ich. Chase idzie przodem, reszta za nim. Johnny mówi Dexterowi, żeby już szli po nich. Johnny każe sędziemu zombie zostać. Zombie zabierają Andre Chase’a, a Johnny Gargano zabiera Melo. Trick jest po środku wszystkiego i nie wie co się dzieje. Natrafia on na Dextera i zaczyna on uciekać. Znalazł on Carmelo, który mówi Trickowi, że Gargano go złapał, więc teraz oni muszą go złapać. Melo i Trick znajdują mistrzostwo NXT North American. Trick mówi, że w filmach nigdy nie jest to tak łatwe, a Melo mówi, że prawie zginął po drodze, więc jak to może być łatwe. Melo bierze pas. Za plecami Melo i Tricka są Johnny i Dexter, którzy ich uderzają. Trick i Melo uciekają, ale natrafiają na kolejne zombie. Za ich plecami są Johnny i Dexter, ale teraz już Trick i Melo uciekli na dobre, a Gargano i Lumis ich nie gonili.

Grayson Waller jest w ringu z mikrofonem. Grayson promuje się na każdej platformie, na której jest. Przerywa mu LA Knight. LA mówi, ze Grayson może wziąć jego tyłek i jego strój do sklepu za dolara skąd go wziął. Grayson mówi, że powinien on mieć szacunek do niego, ponieważ uratował on show i to nie jest jego wina, że LA miał problemy z autem. LA pyta się skąd on wie o problemach z autem, kiedy on nic nie powiedział. Pojawia się debiutujący Solo Sikoa. LA popchnął Graysona w Solo i Sikoa pozbywa się Wallera. LA ucieka z ringu, a fani chantują „Uso, Uso” (brat The Usos)

MATCH #5
MSK (c) vs Imperium – Spin The Wheel, Make The Deal NXT Tag Team Championship Match

Fan tej nocy Alex kręci kołem. Wylosował on Lumberjack O’Lantern Match. Jest to zwykły Lumberjack Match.

Zwycięzcy: Imperium (Imperium Bomb)

MAIN EVENT
Tommaso Ciampa (c) vs Bron Breakker – NXT Championship Match

Zwycięzca: Tommaso Ciampa (Fairytale Ending)