SPOILER! Mick Foley: Nick Gage i Jon Moxley przejęli pochodnię, Sonya Deville komentuje NXT Women’s Title match, Komentarz Io Shirai po Scareway to Hell Ladder Matchu

» WWE Hall of Famer Mick Foley udzielił wywiadu dla the Metro, w którym wypowiedział się na temat rywalizacji Nicka Gage’a i Jona Moxleya.

Kim jestem, aby mówić komuś, że jego styl wrestlingu jest zły? Mam walki, które lubiłem oglądać. Potrafię docenić lucha libre, ale nigdy nie chciałem mieć takiego stylu. Podobają mi się dzikie pojedynki, a Ci faceci wzięli pochodnię, którą zapaliłem z Funkiem i przebiegli z nią kilka okrążeń.

Mox vs Gage skradło serca fanów GCW, ale pozostała część show była solidna albo spektakularna! Podjęto wiele ryzyka, ale do samego końca nikt nie podążał drogą death matchu. To było świetne doświadczenie, ponieważ ludzie w GCW wykonują fajnie swoją pracę. Istnieją różne style wrestlingu i każdy z fanów znajdzie w tym produkcie coś dla siebie. GCW to świetne show!

» Sonya Deville za pośrednictwem Twittera skomentowała NXT Women’s Championship Match, jaki miał miejsce podczas NXT Halloween Havoc.

Mandy Rose pokonała Raquel Gonzalez, dzięki czemu zdobyła NXT Women’s Championship. Dla nowej mistrzyni jest to pierwsze mistrzostwo w federacji WWE po prawie 7-letniej przygodzie. Warto wspomnieć, że Mandy Rose w głównym rosterze WWE zadebiutowała w 2017 roku. W przeszłości była uczestniczką programu WWE Tough Enough.

To moja najlepsza przyjaciółka! I NEWWWWWWWWW @WWE_MandyRose jestem z Ciebie taka dumna! Wszystkie przeszkody zostały pokonane i zwyciężyłaś moja przyjaciółko.

» Tej samej nocy Gigi Dolin oraz Jacy Jayne z Toxic Attraction zwyciężyły w Scareway to Hell Ladder Matchu. Dzięki wygranej wrestlerki zdobyły NXT Women’s Tag Team Championship.

Pod koniec pojedynku Io Shirai uderzyła głową o drabinę umieszczoną poza ringiem. Ta akcja doprowadziła do tego, że fani zaczęli chantować “holy s–t!”.

Nie jestem martwa.
Zawsze będę się podnosić, aby dawać z siebie wszystko. Smutne, że tytuł nie jest na mojej talii… #HalloweenHavoc #WWENXT.