WWE NXT 2.0 21 czerwca 2022: Raport

Czas na kolejny odcinek NXT 2.0. Ten odcinek był nagrywany dwa tygodnie temu (podobnie jak odcinek z ubiegłego tygodnia). Przy stole komentatorskim Vic Joseph i Wade Barrett.

MATCH #1
Solo Sikoa vs Grayson Waller

Zwycięzca: Grayson Waller (Rolling Stunner)

JD McDonagh (fka Jordan Devlin) niedługo pojawi się na NXT 2.0.

MATCH #2
Kayden Carter & Katana Chance vs Yulisa Leon & Valentina Feroz

Zwycięzcy: Kayden & Katana (Neckbreaker + 450 Splash na Feroz)

Wes Lee ma coś do powiedzenia. Wchodzi on do ringu. Wes dziękuje fanom za to, że dostaje to co dostaje od nich i że nadal może tutaj być. Wes mówi, że był i na samej górze i na samym dole. Najpierw był podwójnym mistrzem NXT Tag Team ze swoim najlepszym przyjacielem i jego bratem, po to żeby chwilę później ich świat się załamał i Wes trafił na sam dół. Wes chciał się sprawdzić przeciwko Sandze, Xyonowi, chciał pokazać, że Wes Lee może iść sam i robić to co musi. Trick Williams przerywa Wesowi. Trick mówi, żeby Wes się zamknął i że nikt nie chce słyszeć tego gadania. Trick mówi, że prawdą może jest to, że zostawił swojego brata z tyłu i nie jest takim przyjacielem za jakiego się uważa. Może jego przyjaciel nie jest teraz tutaj bo Wes go zostawił z tyłu. Wes mówi, że Trick nie ma pojęcia jak Wes był dla niego i nie ma on pojęcia jak musieli oni razem się podnieść. Wes mówi, że Trick tego nie zrozumie bo gra drugie skrzypce dla Carmelo. Wes zastanawia się czy zostało trochę hypu dla samego Tricka, patrząc na to jak hypuje on Hayesa. Wes chce się o tym przekonać. Trick mówi, że on mówi kiedy coś się stanie.

Tiffany Stratton mówi, że przegrała ona walkę z Fallon Henley przez Wendy Choo. Tiffany mówi, żeby Wendy lepiej trzymała się z daleka od niej.

MATCH #3
Roderick Strong & Damon Kemp vs Joaquin Wilde & Cruz Del Toro w/Two Dimes & Stacks

Two Dimes nie patrząc się na co działo się w ringu podsunął łom pod dolną linę i Cruz potknął się o ten łom, po czym Roderick wykonał uderzenie kolanem na Cruzie

Zwycięzcy: Roderick & Damon (Jumping Knee na Cruzie)

Giovanni Vinci rozmawia z McKenzie Mitchell. Giovanni mówi, że jest największym atletą w NXT 2.0 i wysłał on wiadomość do całego rosteru NXT 2.0 i zrobił to w stylu. Ikemen Jiro przerywa i mówi, że chce zobaczyć czy Giovanni jest style strong.

Apollo Crews dostaje kolejny vignette, w którym pomaga jakiejś osobie.

Za dwa tygodnie odbędzie się The Great American Bash.

Toxic Attraction pojawiają się w ringu. Mandy mówi, że w ubiegłym tygodniu Roxanne i jej przyjaciółeczki miały farta i nadal są loserami. Mandy dodaje, że Roxanne myśli, że jest na samej górze, bo spełnia swoje marzenia z dzieciństwa. Gigi mówi, że to nie jest czas na zabawę i Roxanne zmierzy się z rzeczywistością. Roxanne zobaczy, że pod presją nie jest na poziomie Toxic Attraction. Jacy mówi, żeby Roxanne zapytała Corę Jade o to. Mandy mówi, że marzenia Roxanne staną się koszmarami, jeśli ta będzie szła dalej. Roxanne i Cora pojawiają się. Mandy mówi, żeby Roxanne nie myślała, że kilka zwycięstw da jej walkę o pas Rose i Mandy mówi, żeby Roxanne nie miała urojeń i nie myślała o wykorzystaniu jej kontraktu na walkę z Mandy. Roxanne mówi, że czuje się jakby była na samej górze. Roxanne mówi, że marzenia są jeszcze lepsze kiedy możesz z kimś je przeżyć. Perez mówi, że ona i Cora myślały nad tym co Roxanne powinna zrobić i Roxanne wie, że kiedyś zostanie mistrzynią NXT Women’s, ale zwycięstwo pasów NXT Women’s Tag Team z jej najlepszą przyjaciółką będzie jeszcze lepsze. Kayden Carter i Katana Chance przerywają. Kayden mówi, że kolejka do pasów tag team jest za nimi i nie skończyły one z Toxic Attraction. Cora mówi, że na In Your House wyglądało jakby to już był koniec. Kayden i Katana atakują Corę i Roxanne, a wszystkiemu z ringu przyglądało się Toxic Attraction.

Kiana James przerywa wywiad Indi Hartwell i mówi, że Indi nie powinna dostawać czasu na antenie bo jest on ważny. Indi chce walki z Kianą i James się zgadza.

MATCH #4
Cameron Grimes vs Edris Enofe w/Malik Blade

Zwycięzca: Cameron Grimes (Cave In)

Thea Hail wprowadza się do akademika Chase University i będzie w pokoju z Bodhim Haywardem.

Nikkita Lyons powraca na NXT 2.0 już za tydzień.

MATCH #5
Von Wagner vs Brooks Jensen

Zwycięzca: Von Wagner (Fireman’s Carry Slam)

Bron Breakker mówi Cameronowi Grimesowi, że ten Grimes, który był dzisiaj w ringu jest Cameronem Grimesem, którego Bron chce na The Great American Bash. Grimes mówi, że nie jest to Cameron, którego Bron chce, bo jeśli ten Cameron pojawi się na The Great American Bash, zobaczymy wtedy nowego mistrza NXT.

MATCH #6
Alba Fyre vs Lash Legend

Zwycięzca: Alba Fyre (DQ po uderzeniu kijem bejsbolowym przez Lash)

Za tydzień Katana Chance & Kayden Carter zmierzą się z Roxanne Perez & Corą Jade o miano pretendentek do pasów NXT Women’s Tag Team. Oprócz tego Sanga zmierzy się z Xyonem Quinnem.

MAIN EVENT
Carmelo Hayes (c) w/Trick Williams vs Tony D’Angelo w/D’Angelo Family – NXT North American Championship Match

Tony poprosił Santosa o kastet. Santos patrzył się w oczy Tony’ego i rzucił kastet Carmelo.

Zwycięzca: Carmelo Hayes (uderzenie kastetem)

Po walce Legado Del Fantasma poszło na rampę, a w ringu została reszta D’Angelo Family i Tony kazał im wrócić do ringu, ale Legado tego nie zrobiło.