WWE Monday Night RAW 6 marca 2017: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW.

Show rozpoczynamy od pojawienia się w ringu Chrisa Jericho, który przypomniał nam o porażce Kevina Owensa na FastLane oraz utracie tytułu przez niego, a następnie dodał, że Bill Goldberg będzie miał okazję później by mu podziękować. Y2J dodał, że podczas festiwalu przyjaźni wbił mu nóż w serce, ale najgorsze jest to, że wciąż nie zna powodu takiego zachowania. Na arenie pojawił się Kevin Owens, który na samym początku podkreślił, że to co Chris zrobił zeszłej nocy nie powinno mieć miejsca. Jericho krzyczy na swojego dawnego przyjaciela i przypomina, że przebywał w szpitalu przez ostatnie trzy tygodnie i został zraniony oraz zdradzony. Po chwili namysłu Owens wyjawił, że jego najlepszym przyjacielem był Sami Zayn, a nie Chris Jericho i dostrzegł to za sprawą Triple H, który go ostrzegł przed zbytnią ufnością. KO dodał, że potrzebował kogoś kto będzie osłaniał jego plecy, kogoś komu mógł zaufać, a Jericho był doskonałym narzędziem w tej układance. Owens dodał, że gdyby nie Y2J to z pewnością pokonałby Goldberga na FastLane, ale zeszłej nocy to Jericho go przechytrzył. Jericho odpowiada, że największym błędem było zaufanie Owensowi już wiele lat temu. Następnie dodał, że podobał mu się pomysł posiadania przyjaciela, a to co się stało na FastLane jest dopiero początkiem piekła jaki zgotuje mu na WrestleManii. KO odpowiedział, że zmierzą się tylko wtedy na WrestleMani jeśli Chris na szali postawi swój tytuł Stanów Zjednoczonych. Jericho odpowiedział, że do największej gali roku pozostał miesiąc, więc nie ma na co czekać i dochodzi do brawlu między wrestlerami, do którego włączyli się Samoa Joe oraz Sami Zayn z krzesełkiem.

1 walka: Kevin Owens def. Sami Zayn

2 walka: Cruiserweight Championship Match
Neville(c) def. Rich Swann

Po pojedynku do ringu przybył Austin Aries, który poprosił o komentarz Neville’a dotyczący bycia na samym szczycie. Mistrz odpowiedział, że robi dokładnie to co powiedział i każdy przez kogo był niedoceniany teraz dostaje za swoje. Neville dodał, że nie ma już chyba żadnego godnego pretendenta. Fani chantują ”Austin Aries”, który dodał iż WWE Universe chyba nie zgadzają się ze słowami mistrza. Neville dodał, że nie może rozważać ich propozycji na poważnie, ponieważ Aries nie jest na jego poziomie przy czym zaznaczył iż powinien on powrócić do loży komentatorskiej zanim stanie mu się krzywda. Następnie Aries atakuje mistrza.

W ringu obecny jest WWE Universal Champion Bill Goldberg, który na samym początku powiedział, że tytuł Universal należy do fanów przed, którymi dzisiaj stoi jako skromny człowiek. Bill dodał, że zamierza powiedzieć coś co jeszcze nie trafiło do publicznej wiadomości. Fani chantują ”CM PUNK”. Natomiast na arenie pojawił się Paul Heyman, który zaprosił swojego klienta Brocka Lesnara, a ten kieruje się w stronę ringu. Paul dodał, że jedyną osobą, która w tym momencie jest bardziej zadowolona od Goldberga jest Brock Lesnar, ponieważ bestia zje swojego przeciwnika na WrestleManii 33, ale to tylko spoiler. Na tej samej gali jego klient Brock Lesnar zostanie nowym mistrzem WWE Universal. W końcu Bill zainkasował F-5 od bestii.

3 walka: Raw Tag Team Title Match
Luke Gallows i Karl Anderson(c) def. Enzo Amore i Big Cass

Po pojedynku Sheamus oraz Cesaro wyczyścili ring.

“Ravishing” Rick Rude zostanie wprowadzony do WWE Hall of Fame.

Na zapleczu prawie doszło do brawlu z udziałem Enzo, Cassa, Sheamusa oraz Cesaro, więc GM RAW Mick Foley ogłosił, że w przyszłym tygodniu odbędzie się tag team match z ich udziałem, a zwycięzcy tego starcia na WrestleManii 33 staną przed szansą na zdobycie pasów RAW Tag Teamowych.

4 walka: Akira Tozawa def. Ariya Daivari

5 walka: The New Day def. The Shining Stars

W ringu GM RAW Mick Foley pogratulował Bayley zwycięstwa na FastLane. Mistrzyni odpowiedziała, że nie czuje się jak mistrzyni, ponieważ zeszłej nocy w wygranej pomogła jej Sasha Banks. Bayley dodała, że w zeszłym roku obiecała sobie, że będzie częścią karty tegorocznej WrestleManii. Mick odpowiedział, że rozumie jej postępowanie, ale powinna się teraz skupić na kimś z kim zmierzy się na WrestleManii tylko z kim? W ringu pojawiła się Sasha Banks, więc Mick Foley pyta fanów co o niej sądzą jako o pretendencte do tytułu. Segment został przerwany przez Dane Brooke oraz Charlotte Flair, która na samym początku zaznaczyła iż plan jaki miała Sasha został ujawniony, ponieważ dotąd jak długo królowa byłaby mistrzynią to Sasha nie dostała by walki o tytuł, dlatego więc zeszłej nocy po raz kolejny pomogła Bayley w zwycięstwie. Mick odpowiedział, że problem jest taki iż Charlotte nie ma prawa do walki rewanżowej. Na arenie pojawiła się Stephanie McMahon, która już na samym początku powiedziała do Micka iż on tu nie jest szefem po czym dodała, że ludzie w Chicago są przewidywalni i przegrani jak CM Punk, a Charlotte ma rację w tym co mówiła przed chwilą. Steph dodała, że na WrestleManii Bayley zmierzy się z Charlotte o tytuł kobiet. Mick dodał, że nie może zostawić Sashę na lodzie, ponieważ zasługuje ona na walkę o tytuł. Stephanie odpowiedziała, że jeśli Sasha pokona dzisiaj Bayley to na WrestleManii odbędzie się triple threat match po czym odchodzi.

6 walka: Sasha Banks def. Bayley

Po pojedynku Charlotte zaatakowała zarówno Bayley jak i Sashę Banks.

Segment z udziałem Triple H, który jednak był nieobecny na RAW. Hunter wypowiedział się na temat kontuzjowanego Setha Rollinsa, który jego zdaniem jest na tyle głupi iż chce z nim walczyć na WrestleManii co będzie ostatnią rzeczą w jego karierze.

7 walka: Samoa Joe def. Chris Jericho

Po pojedynku były mistrz WWE NXT zainkasował Code Breakera.

W ringu obecny jest Braun Strowman, który powiedział, że zeszłej nocy Roman Reigns miał ogromne szczęście, ale chce z nim walczyć tu i teraz. Dzidziuś dodał, że wszyscy wiedzą iż Reigns nie jest lubiany przez fanów w Chicago. Na arenie pojawia się theme song Romana, ale gasną światła i ……. The Undertaker melduje się w ringu i spogląda w stronę Brauna Strowmana, a następnie do ringu przybył Roman Reigns, lecz inkasuje Chokeslam od ”Umarlaka” i tym akcentem zakończyliśmy RAW.