Roman Reigns w RAW Talk, Matt Hardy vs Karl Anderson, Christopher Daniels o szansie, Wywiad z mistrzem NXT

» WWE RAW Superstar Roman Reigns pojawił się jako pierwszy gość w RAW Talk, gdzie wypowiedział się na temat swojego zwycięstwa nad Braunem Strowmanem:

”Jeśli oglądaliście nasze starcia w ciągu ostatnich tygodni to na pewno wiecie, że jedyną rzeczą, która przemawiała za mną było doświadczenie, a wiemy iż bez niego nie da się przetrwać w WWE. Cieszę się z tego, że mogłem przebywać w jednym ringu z doświadczonymi facetami i mam nadzieję, że Braun wyciągnie wnioski z naszej walki”.

» Między Karlem Andersonem, a Mattem Mardym doszło do drobnej wymiany zdań za pośrednictwem Twittera:

» W poniższym materiale wideo Ring of Honor Superstar Christopher Daniels wypowiedział się na temat szansy na zdobycie ROH World Championship podczas piątkowej gali ROH 15th Anniversary:

» WWE NXT Champion Bobby Roode w rozmowie dla SportsKeeda.com wypowiedział się na temat rosteru do, którego chciałby dołączyć RAW vs SmackDown:

”Nie zamierzam się bawić w spekulowanie. Wydaje mi się, że oba brandy są świetne i nie ma znaczenia, gdzie bym został wysłany, czy to na RAW, czy też na SmackDown. Ważne, abym był główną atrakcją”.