WWE Monday Night RAW 28 marca 2022: Raport

Ostatnie Monday Night RAW przed Wrestlemanią przed nami. Czy zostaną do karty Wrestlemanii nowe walki? Czy Seth Rollins będzie miał swój moment na Wrestlemanii?

Dzisiaj przy stole komentatorskim Jimmy Smith, Byron Saxton, Corey Graves oraz Michael Cole.

Brock Lesnar otwiera show. Brock mówi, że w niedzielę powrócimy do Suplex City, Brock wyśle Romana w przejażdżkę na F5, Brock pokona Romana i będzie posiadaczem zunifkowanego mistrzostwa WWE.

MATCH #1
The Miz w/Logan Paul vs Rey Mysterio w/Dominik

Logan był w masce Reya.

Zwycięzca: Rey Mysterio (Victory Roll)

Po walce Dominik wrzucił Logana do ringu. Przymierzali się oni do wykonania podwójnego 619, jednak Logan zdążył uciec z ringu. Rey odzyskał swoją maskę zdejmując ją z głowy Logana. Rey i Dominik wykonali podwójne 619 i dwa frog splashe na Mizie, a Logan się na to patrzył.

Już za tydzień wielce wyczekiwany moment. Veer pojawi się na RAW po Wrestlemanii.

Dostajemy nagranie z siedziby WWE, gdzie wcześniej tego dnia Seth Rollins poszedł spotkać się z Chairmanem WWE Mr.McMahonem. Seth wszedł do pokoju McMahona szczęśliwy, położył nogi na stół i czekał na to co Vince ma do powiedzenia. Ten kazał mu zdjąć nogi. Seth spodziewał się, że Vince może dać mu jakąś karę albo go zwolnić. McMahon informuje Setha, że zamiast robić wszystkie te rzeczy, które robił na RAW, mógł po prostu poprosić Vince’a o walkę na Wrestlemanii. Vince informuje Setha, że będzie na Wrestlemanii. Seth pyta się o przeciwnika. Vince mówi, że Seth się dowie tuż przed walką. Seth celebruje na stole Vince’a.

MATCH #2
Omos vs Viking Raiders – 2 on 1 Handicap Match

Zwycięzca: Omos (Countout po Clothesline na Eriku)

Po walce Ivar próbował pomścić swojego kolegę, jednak zainkasował but w twarz od Omosa. Omos udziela w ringu wywiadu. Zostaje on zapytany o to czy ktokolwiek może mu zagrozić. Omos mówi, że nikt nie może mu zagrozić i zdominuje on każdego. Rozbrzmiewa muzyka Bobby’ego Lashleya. Bobby wchodzi do ringu. Lashley próbował powalić Omosa ale ten odbijał ataki byłego mistrza WWE. Lashley ostatecznie powalił Omosa potężnym Shoulder Blockiem i pozbył się go z ringu. Lashley i Omos pokazali nawzajem na znak Wrestlemanii.

Reggie oświadczył się Danie Brooke. Dana zaakceptowała oświadczyny. Tamina zaatakowała Reggiego i Dana. Próbowała ona przypiąć Danę, jednak Reggie ją ostatecznie powstrzymał i on i Dana uciekli. Pojawił się Tozawa, który oświadczył się Taminie. Tamina zaakceptowała. R Truth z ukrycia patrzył na to wszystko i mówi, że ma pomysł.

The Bloodline wchodzi do ringu. Roman mówi, że jeśli fani nie przestaną mówić „What” na niego to zmiażdży ich tak jakby zmiażdżył Steve’a Austin’a i tak jak zmiażdży Brocka Lesnara. Roman mówi, że zmienił tę grę. Zabrał on jego adwokata i zrobił z niego mędrca. Zabrał jego tytuł bycia najdłużej panującym mistrzem ostatnich 35 lat. W tę niedzielę Roman weźmie to wszystko personalnie, tak jak Brock chce i Brock się dowie jak to jest kiedy Reigns weźmie coś personalnie.

Komentatorzy potwierdzają informację o dołączeniu The Steiner Brothers do Hall Of Fame 2022.

MATCH #3
Sasha Banks, Naomi, Rhea Ripley & Liv Morgan vs Carmella, Queen Zelina, Shayna Baszler & Natalya – 8 Women Tag Team Match

Zwycięzca: Sasha, Naomi, Rhea, Liv (Riptide na Zelinie)

Dostajemy wideo o Stone Cold Steve Austinie. Kevin Owens znajduje się w ringu. Kevin mówi, że nie to nie ma prawa równać się z hołdem jaki Kevin oddał Austinowi tydzień temu. Kevin mówi, że ludzie, którzy uważają, że Owens nabijał się z Austina kłamią. Kevin mówi, że cieszy się, że Steve będzie jego gościem w main evencie sobotniej Wrestlemanii. Kevin mówi, że zrobił ludziom przysługę tydzień temu. On przebrany za Austina jest czymś najbliższym do tego starego Stone Colda, którego każdy podziwiał. Owens mówi, że stary Austin zniknął 19 lat temu i nigdy nie powróci. Kevin mówi, że na Wrestlemanii nie będzie Stone Colda, tylko będzie Steve. Kevin mówi, że nienawidzi piwa, ale specjalnie dla Steve’a wypije z nim ten obrzydliwy trunek, albo nawet wzniesie toast, który będzie przekazaniem pałeczki od Steve’a dla Kevina. Kevin będzie nowym Stone Coldem i będzie prawdziwym mistrzem Stunnera bo Owens 3:16 mówi, że jego Stunner jest lepszy od Steve’a. Kevin mówi, że jeśli Steve spróbuje walczyć z Kevinem to obleje on go jego piwem i da mu Stunnera.

Omos vs Bobby Lashley oficjalnie zostało dodane do karty Wrestlemanii na niedzielną noc.

MATCH #4
Ricochet vs Austin Theory

Zwycięzca: Austin Theory (ATL)

Bianca Belair pojawia się w ringu i ma parę słów do powiedzenia. Bianca mówi, że dwa tygodnie dowiedziała się jak głupia Becky jest. Bianca gratuluje Becky, że ta pozbyła się jej na tydzień. Bianca pyta się Becky co ta ma jeszcze w swoim arsenale bo jak narazie nic na Biancę nie zadziałało. Belair mówi, że Becky nic nie ma już w arsenale i na Wrestlemanii zabierze ona pas Lynch. Becky i Bianca rozpoczynają brawl. Becky próbowało obciąć włosy Bianci, ale Belair skontrowała mistrzynię i wykonała KOD dwukrotnie. Bianca wzięła nożyczki i obcięła trochę włosów Becky.

Brantley Gilbert i Jessie James Decker wykonają na Wrestlemanii utwór America The Beautiful.

MATCH #5
Drew McIntyre vs Happy Corbin & Madcap Moss – 2 on 1 Handicap Match

Zwycięzca: Drew McIntyre (Claymore na Mossie)

Po walce Corbin zaatakował Drew. Wykonał on End Of Days i zabrał miecz McIntyre’a.

Edge mówi, że AJ i on potrzebują siebie nawzajem. Edge wyciągnał AJ z przeciętności, a Edge dzięki AJ’owi stał się tym kim się stał.

AJ komentuje słowa Edge i mówi, że nieźle Edge nazwał cheapshota. AJ mówi, że Edge dostanie coś gorszego niż pitbull AJ Stylesa.

MAIN EVENT
The Usos vs RK-BRO

Shinsuke Nakamura i Rick Boogs oglądali walkę z okolic ringu.

Zwycięzcy: RK-BRO (DQ)

Street Profits zaatakowali Randy’ego Ortona, dając zwycięstwo przez dyskwalifikację swoim przyszłym rywalom na Wrestlemanii. Shinsuke i Boogs zaatakowali The Usos. Riddle pomógł Ortonowi. Najpierw Riddle wykonał RKO na Dawkinsie, a później Orton na Fordzie. Potem Randy i Riddle dali po jeszcze jednym RKO na obu członkach Street Profits.