WWE Monday Night RAW 27 marca 2023: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z najnowszego odcinka WWE Monday Night RAW, który odbył się w Footprint Center, Phoenix.

Program rozpoczęliśmy od specjalnego odcinka Miz TV, którego gośćmi były Becky Lynch, Lita oraz Trish Stratus.

Na początku The Miz zapytał Becky Lynch o jej sytuację odnośnie Damage CTRL, gdyż wieczorem zmierzy się z Iyo Sky. Mistrzyni kobiet tag team powiedziała, że od SummerSlam, Damage Control jest solą w jej oku oraz powracającym robactwem. Natomiast zaznaczyła, że w branży są dwie osoby, które szanuje bardziej niż kogokolwiek i właśnie siedzą obok niej. Następnie gospodarz programu zapytał Trish oraz Litę o to, dlaczego zdecydowały się na powrót do WWE, aby być wsparciem dla Lynch. Lita stwierdziła, że nie wydaje się jej, aby była wsparciem dla kogoś. Po tych słowach na arenie rozbrzmiał theme song Damage CTRL. Bayley stwierdziła, że ma dość słuchania Stratus, Lity oraz Lynch, gdyż nic nie znaczą. Na co zareagowała Stratus sugerując, że posiadanie WWE Women’s Tag Team Titles przez Litę coś znaczy. Bayley stwierdziła, że marzeniem Damage CTRL jest pokonanie Lynch, Lity i Stratus, ale wszystko zakończy się na WrestleManii.

Becky Lynch (w/ Lita & Trish Stratus & Lita) vs IYO SKY (with Bayley & Dakota Kai)

Zwyciężczyni: Becky Lynch

Na zapleczu Cathy Kelley przeprowadziła wywiad z Sethem Rollinsem, który na WrestleManii zmierzy się z Loganem Paulem. Seth nie wydał z siebie żadnego dźwięku, ponieważ zjawił się Mustafa Ali, który chciał pomóc dostrzec Rollinsowi pozytywny aspekt nadchodzącej walki z Paulem. Ali dodał, że miliony fanów Paula nie może się doczekać, aby zobaczyć czy kolejny gów***** cios trafi celu. Seth się zaśmiał i zapytał Aliego, czy pamięta kiedy błagał go o walke? Gdyż dobre rzeczy przychodzą do tych cierpliwych, więc wyzwał Mustafę do walki.

Single Match
Seth „Freakin” Rollins vs Mustafa Ali

Zwycięzca: Seth „Freakin” Rollins

Po walce Seth „Freakin” Rollins wziął mikrofon i wypowiedział się na temat nadchodzącej walki z Loganem Paulem. Seth stwierdził, że jeśli nie pokona Paula w Los Angeles, to on jest frajerem, a nie Paul. Wrestler dodał, że Logan wielokrotnie go pokonał, ale karma wraca, a kiedyś mały ptaszek powiedział mu, że 1 kwietnia są urodziny Paula, więc fani przez całą noc będą śpiewać mu serenadę. Na zakończenie poprosił Phoenix o zaśpiewanie piosenki.

Corey Graves, sędzia oraz Adam Pearce czekają w ringu na Omosa oraz Brocka Lesnara. Corey Graves chciał zaprosić Brocka, ale przerwał mu MVP. Były United States Champion stwierdził, że to ostatnia szansa, aby zobaczyć tak wielki okaz, jakim jest Omos. Dodał, że docenia Lesnara za walkę z największymi podczas WrestleManii, ale Omos nie przypomina nikogo, z kim się mierzył. Następnie poprosił Omosa o wejście na wagę. Po tej sytuacji zjawił się Brock Lesnar atakując Omosa. Pomiędzy wrestlerami doszło do brawlu.

Na zapleczu Byron Saxton zapytał Rheę Ripley o komentarz na temat słów, jakie padł z ust Charlotte Flair. Ripley stwierdziła, że Charlotte Flair ma niezrównane dziedzictwo, ale nie definiuje ono o jej przeznaczeniu. Następnie dodała, że aby wypełnić swoje przeznaczenie musi pokonać Flair i zdobyć mistrzostwo kobiet, bo tego potrzebuje.

The Street Profits (Montez Ford & Angelo Dawkins), Ricochet, & Braun Strowman vs Alpha Academy (Otis & Chad Gable) & The Viking Raiders (Erik & Ivar) (w/ Valhalla)

Zwycięzcy: Braun Strowman, Ricochet, & The Street Profits

Przed pokazem Austin Theory nagrał krótki materiał wideo skierowany do Johna Ceny. Mistrz US stwierdził, że na ostatnim RAW, John Cena obnażył wszystkie swoje słabości, więc zamierza skonfrontować go z rzeczywistością. Austin dodał, że nie ma znaczenia, czy występuje przed fanami, czy na pustej arenie, gdyż to co robi, nie jest przeznaczone dla ludzi. Na zakończenie stwierdził, że sprawi, iż fani przestaną wierzyć z Johna Cenę, ale Cena uwierzy w niego.

Women’s Tag Team Match
Sonya Deville & Chelsea Green vs Michim & Candice LeRae

Zwyciężczynie: Sonya Deville & Chelsea Green

Dominik Mysterio powiedział, że trzeba być prawdziwym łajdakiem, aby uderzyć swoje dziecko. Dodał, że w przeszłości wydawało mu się, iż Rey jest beztroskim ojcem, ale teraz dla niego jest martwy. Dominik zaznaczył, że kiedy Damian Priest pokona Reya Mysterio, wszyscy zobaczą jakim nieudacznikiem on jest. Na zakończenie stwierdził, że chciałby aby Eddie Guerrero był jego prawdziwym ojcem, a Rey nigdy nie istniał.

Damian Priest (w/ Dominik Mysterio) vs Rey Mysterio

Zwycięzca: Rey Mysterio przez DQ

Dominik brutalnie zaatakował swojego ojca, ale zjawili się Legado Del Fantasma (Santos Escobar, Cruz Del Toro oraz Joaquin Wilde) ratując Reya.

Gunther (w/ Ludwig Kaiser & Giovanni Vinci) vs Dolph Ziggler

Zwycięzca: Gunther

Po walce Gunther poprosił Drew i Sheamusa, aby zwrócili wzrok w kierunku Dolpha Zigglera, ponieważ na WrestleManii podzielą jego los.

Cody Rhodes vs Solo Sikoa (w/ Paul Heyman)

Zwycięzca: Cody Rhodes

W trakcie walki pojawili się The Usos rozpraszając Cody’ego na co zareagowali Kevin Owens oraz Sami Zayn. Pomiędzy drużynami doszło do brawlu, a Cody Rhodes złamał zwycięską serię Sikoi.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl