WWE Monday Night RAW 27 lipca 2020: Raport

W Performance Center na Florydzie witają nas Tom Phillips, Samoa Joe i Byron Saxton.

Na ring wychodzi Randy Orton. Przejmuje mikrofon i opowiada o swojej karierze oraz niektórych grupach, w których był członkiem – Legacy, The Authority, Evolution. Orton wspomina również, że między innymi Steve Austin czy The Rock nie są tak dobrzy jak on. Czegoś mu brakuje. Ostatnio nie był w stanie tego całkiem dotknąć, ale dziś rano uderzyło go to jak tona cegieł. Wie, czego potrzebuje i pragnie, i chce zostać mistrzem WWE. Jeszcze raz. Oznacza to, że musi rozmawiać z Drew McIntyre, ale gdyby porównali ich życiorysy, byłaby to krótka rozmowa. Orton opowiada o tym, jak Drew w imponujący sposób powrócił z czasów „Chosen One”, ale teraz Drew ma problem. A problem polega na tym, że Drew ma to, czego chce Orton. Orton ma zwyczaj odbierania rzeczy ludziom. Orton ogłasza, że ​​chce walczyć o tytuł WWE na SummerSlam. Pojawia się tłum talentów rozwojowych. Orton mówi, że Drew nawet się nie spodziewa, kiedy nadejdzie RKO po tytuł. Orton kończy swoje promo i wychodzi.

Muzyka zaczyna grać a na ring wychodzi.. Nia Jax, która była niewidziana na RAW od porażki z Asuką 15 czerwca. Jax mówi, że właśnie usłyszała, jak Randy Orton Orton mówił o przebudzeniu i wiedzy, czego chce. Wie, jakie to uczucie. Obudziła się dziś rano i chciała zostać mistrzynią kobiet RAW. Jax opowiada o tym, jak w zeszłym miesiącu została nieuczciwie potraktowana przez pewnego sędziego. Mówi, że od tamtej pory nie widziano Charlotte Flair. Wspomina mecz Asuki z mistrzynią kobiet WWE Sashą Banks później tego wieczoru, ale chce… muzyka przerywa i na ring wychodzi Shayna Baszler. Baszler maszeruje na ring i staje twarzą w twarz z Jax. Baszler mówi Nii, że nikt nie dba o to, czego chce. Wtedy też pomiędzy wrestlerkami dochodzi do bójki, którą muszą rozdzielać sędziowie. I wtedy nadchodzi przerwa.

#1 CONTENDER’S TRIPLE THREAT: THE VIKING RAIDERS vs. CEDRIC ALEXANDER and RICOCHET vs. ANDRADE and ANGEL GARZA

ZWYCIĘZCY: ANDRADE AND ANGEL GARZA

Po walce Andrade i Garza atakują The Profits.

SHAYNA BASZLER VS. NIA JAX

PODWÓJNE WYLICZENIE!

Po gongu kończącym walkę, Nia i Shayna nadal kontynuują batalię, nawet ochroniarze nie są w stanie ich powstrzymać.

Przenosimy się na backstage. Seth Rollins i Murphy są teraz za kulisami. Rollins pyta, czy jest z nim Murphy. Murphy zastanawia się, czy Dominik Mysterio pojawi się dziś wieczorem. Seth wierzy, że się pojawi i mówi dalej o większym dobru. Rollins mówi, że większe dobro posunie się naprzód i będzie inaczej.

Wracając z przerwy i widzimy WWE Hall of Famera Marka Henry’ego rozmawiającego za kulisami z Biancą Belair i Ruby Riott.

Przechodzimy na ring i wychodzi Seth Rollins. Rollins bierze mikrofon i mówi, że powinien być zadowolony z wygranej Extreme Rules z Reyem Mysterio, ale tak nie jest. Czemu? Ponieważ Dominik Mysterio jest tutaj, aby się z nim skonfrontować. To staje się powracającym tematem. Rollins mówi, że za każdym razem, gdy większe dobro robi dwa kroki do przodu, ktoś staje mu na drodze i musi się cofnąć. Rollins mówi, że to niefortunne, że kiedy tak się dzieje, zawsze ktoś zostaje ranny. Przypomina sobie, jak Kevin Owens, Mysterio i w zeszłym tygodniu Aleister Black zostali ranni. Nie chce, żeby tak było, nie chce być osobą, która rani innych. To nie jest The Monday Night Messiah. Rollins wspomina, jak Dominik rzucił się na niego ostatnim razem, gdy zjawił się na RAW, i sprawy stały się bardziej gwałtowne, niż chciał Rollins. Dziś wieczór będzie inny. Rollins opowiada o tym, że nie chce, aby Dominik ukrywał się w cieniu i skakał z nim, nie chce przemocy, chce, żeby to była właściwa droga. Ma słabość w sercu do rodziny Mysterio. Rollins kontynuuje i prosi Dominika, aby przyszedł na ring, aby zmierzyć się z nim twarzą w twarz, jak prawdziwi mężczyźni, aby mogli to rozwiązać. Rollins woła go na ring i mówi mu, żeby się nie bał, przyszedł na ring Rollinsa i zrobił to we właściwy sposób. Dominik w końcu pojawia się na scenie i Rollins zachęca go do przyjścia na ring. Rollins wciąż mówi i mówi, że chce dać Dominikowi szansę na pozbycie się rzeczy z piersi. Rollins mówi, że jest tu dla Dominika. Kontynuuje, ale Dominik szarżuje, zaczynając walkę z Rollinsem! Sethowi pomaga Murphy. Rollins jeszcze trochę krzyczy i chce odstraszyć Dominika, ale wtedy na pomoc przychodzi Aleister. Murphy i Rollins walczą z nim. W końcu dopadają Blacka i kierują jego oko na metalowe schody. Rollins patrzy na stalowe stopnie i mówi Murphy’emu, że wie, co ma zrobić. Murphy się waha. Pyta Rollinsa, czy to musi być on. Rollins krzyczy na niego, że jest dla większego dobra i jest dla niego. Rollins klepie Murphy’ego i wciąż go podnosi na duchu. Murphy w końcu przejmuje Blacka i kieruje jego wzrok na schody.  Rollins i Murphy rozglądają się teraz za Dominikiem. Dominik nagle atakuje ich obu kendo. Fani kibicują Dominikowi, gdy Rollins i Murphy dochodzą do siebie na szczycie rampy.

Za kulisami widzimy Mustafę Aliego i R-Trutha. Jak zwykle, Truth jest zdezorientowany co do tego, co dzieje się dziś wieczorem. Mówi, że ma na oku Aliego i odzyska swój tytuł WWE 24/7.

Po przerwie czas na kolejną, obowiązkową edycję The VIP Lounge. Na ringu jest Hurt bussiness – MVP, Bobby Lashley i mistrz WWE 24/7 Shelton Benjamin. MVP wita wszystkich, ale tłum nie reaguje dosyć pozytywnie. MVP po raz kolejny prezentuje tytuł WWE United States.

MVP mówi, że w zeszłym tygodniu nie poszło zgodnie z planem, ale wszystko jest w porządku, ponieważ miał okazję poznać młodego mężczyznę, którego nie było przez około 7 miesięcy. MVP chce pomóc temu młodemu człowiekowi ujrzeć światło. Przedstawia dzisiejszego gościa i wychodzi.. Mustafa Ali. MVP wita go. Mówi , że to jest dobre życie, w którym dobre rzeczy dzieją się, kiedy podejmujesz właściwe decyzje, a złe, kiedy podejmujesz złe decyzje. Coś jak jego przyjaciele Ricochet i Cedric Alexander.  Ali jest szczęśliwy z powrotu, szczęśliwy, że jest na RAW, szczęśliwy, że ma szansę wspiąć się po drabinie, szczęśliwy, że ma szansę zostać prawdziwym mistrzem. MVP zastanawia się, czy ma na myśli prawdziwego mistrza, jak MVP, jest prawdziwym mistrzem Stanów Zjednoczonych. Oczywiście, że tak. MVP mówi, że wszystkie te rzeczy mogą się przydarzyć Aliemu, jeśli będzie przebywał z właściwymi ludźmi. Ali mówi, że MVP może być w stanie zrobić pranie mózgu tym dwóm łobuzom, Benjaminowi i Lashleyowi, ale myśli za siebie i zawsze to robił. MVP mówi, że Ali nie myśli teraz zbyt dobrze. MVP przypomina Aliemu, że dziś wieczorem musi zmierzyć się z prezesem The Hurt Business – Lashleyem. MVP opowiada o tym, jak kiedyś Apollo Crews myślał tak, jak Ali, ale teraz obserwuje, jak rozmawiają będąc na kanapie w domu. MVP twierdzi, że Ali może być drapieżnikiem lub kumplem w wodzie dla drapieżników. To jego decyzja. Aliego nie obchodzi, jaka jest propozycja – powiedział „nie” i im więcej o tym myśli… R-Truth nagle atakuje i powala Sheltona na podłogę. Truth w końcu się wycofuje a my przechodzimy do reklamy.

MUSTAFA ALI VS. BOBBY LASHLEY

ZWYCIĘZCA: BOBBY LASHLEY

Charly Caruso jest teraz za kulisami z Dolphem Zigglerem. Nie obchodzi go, którą stypulację Drew McIntyre może wybrać na dzisiejszą walkę. Ziggler kontynuuje i mówi, że Randy Orton będzie musiał trochę poczekać, ponieważ Ziggler wygra dzisiejszy pojedynek z McIntyre, a następnie uda się na SummerSlam, aby walczyć o tytuł WWE.

RAW WOMEN’S TITLE MATCH: SASHA BANKS vs. ASUKA

Jako pierwsze wychodzą Bayley i Sasha Banks. Banks twierdzi, że nikt nie lubi tyranii i nikt nie jest większym tyranem niż Stephanie McMahon. Banks twierdzi, że Stephanie dopasowała się, ponieważ jest zazdrosna o Banks. Mówią, że prowadzą całą cholerną firmę. Wymyślają wymówki dla kontrowersyjnego finiszu na Extreme Rules, ale wygrywają. Kontynuują kpiny i gadają bzdury, aż rozbrzmiewa muzyka i wychodzi Asuka z Kairi Sane.

ZWYCIĘŻCZYNI I NOWA MISTRZYNI: SASHA BANKS

W starciu ucierpiała Kairi Sane, kiedy Sarah Schreiber za kulisami pyta się Asuki o stan zdrowia przyjaciółki, ta tylko wściekła krzyczy.

MURPHY vs. HUMBERTO CARRILLO

ZWYCIĘZCA: MURPHY

Za kulisami widzimy Drew McIntyre rozmawiającego z Markiem Henrym.

EXTREME RULES MATCH : DREW MCINTYRE vs. DOLPH ZIGGLER

Mistrz WWE Drew McIntyre pojawia się jako pierwszy. Bierze mikrofon i najpierw chce odnieść się do wcześniejszych uwag Randy’ego Ortona. Drew przyjmuje wyzwanie i mamy pierwszą, oficjalną walkę na SummerSlam! Drew przyznaje, że Orton jest teraz zagrożeniem dla jego tytułu, ale ma nadzieję, że Orton nie widzi go jako słabszego. Drew błaga Ortona, aby go docenił, ponieważ Brock Lesnar go nie docenił i dostał za swoje na WrestleManii 36 w zaledwie kilka minut. RKO Outta nowhere? Drew mówi, że Orton na pewno zobaczy zbliżającego się Claymore’a. Dolph Ziggler przerywa i wychodzi.  McIntyre ujawnia, że ​​dzisiejszą stypulacją będzie Extreme Rules, ale dla nich obojga. Drew powala Zigglera na matę i staje nad nim. Pora na walkę!

ZWYCIĘZCA: DRE MCINTYRE

Po walce Dolph Ziggler leży na macie, a Drew McIntyre świętuje wygraną nad rywalem. W pewnym momencie… Tak! RKO Outta Nowhere! Randy Orton atakuje Drew! Kiedy McIntyre leży na deskach, Orton unosi wysoko tytuł WWE.
Tym akcentem kończymy dzisiejsze RAW, zapraszamy na następny poniedziałek!