WWE Monday Night RAW 15/02/2016 – Mini Raport

RAW rozpoczyna Dean Ambrose, który zaczyna mówić o Brocku Lesnar’ze oraz o tym, że chce po raz kolejny mieć wykonane F5. Przerywa mu Stephanie McMahon, która mówi, że Ambrose dostanie dzisiaj F5 ale nie takie jakie się spodziewa. Steph dodaje, że będzie to Fatal 5 Way Match o pas Interkontynentalny. Ponadto jeżeli w walce interweniuje Roman Reigns to Ambrose straci możliwość zawalczenia w main evencie WrestleManii z Triple H’em.

Fatal 5 Way Intercontinental Championship Match
Kevin Owens def. Dean Ambrose (c), Tyler Breeze, Stardust, Dolph Ziggler
Walka zakończyła się po tym jak Owens wykonał Pop-Up Powerbomba Tyler’owi.
NOWY MISTRZ INTERKONTYNENTALNY: Kevin Owens

Na backstage’u Renee Young zatrzymuje Deana Ambrose i pyta go o stracenie pasa Interkontynentalnego. Ambrose odpowiada, że czasami trzeba coś stracić aby zdobyć coś większego. Dean na koniec dodał, że na Fastlane pokona Romana Reignsa i Brocka Lesnara a potem zdobędzie pas WWE World Heavyweight od Triple H’a.

Na backstage’u Renee Young przeprowadza wywiad z nowym mistrzem Kevinem Owensem. Pojawia się Dolph Ziggler, który chce walki o pas Interkontynentalny. Kevin nie zgadza się i odchodzi.

Singles Match
Big E (w/ The New Day) def. Mark Henry
W walce ciągle przeszkadzali Kofi Kingston i Xavier Woods.

W ringu jest Baron Saxton, który zaprasza do siebie Brie Belle i zaczął pytać o Daniela Bryana oraz o jej walkę z Charlotte na Fastlane. Bella zaczęła mówić o swoim mężu lecz szybko przerwała jej Divas Champion Charlotte, która zaczęła naśmiewać się z Brie mówiąc, że jest tu tylko po to aby zarabiać na utrzymanie swojego męża. Po krótkiej wymianie zdań między paniami, Brie zaatakowała rywalkę. Po chwili jednak Ric Flair wyciągnął z ringu Charlotte.

Singles Match
AJ Styles def. The Miz
Walkę komentował Chris Jericho. Po walce AJ zaproponował Jericho kolejny pojedynek na Fastlane lecz Chris powiedział, że się zastanowi i da mu odpowiedź na SmackDown.

Do ringu zmierzają już The Dudley Boyz, którzy schylają się pod ring aby wyciągnąć stół lecz po chwili rozmyślają się. Dudley Boyz zaprosili do ringu The Usos lecz zaraz wyjaśnili, że nie pojawią się tu po tym co stało się tydzień temu. Na koniec segmentu powiedzieli, że teraz ich celem są pasy Tag Team.

Singles Match
Summer Rae def. Paige

W ringu jest już sam Paul Heyman, który zaprosił do siebie Romana Reignsa. Heyman zaczął mówić o zbliżającej się walce na Fastlane oraz o tym, że Reigns będzie musiał wybierać pomiędzy swoją rodziną a przyjacielem. Roman odpowiedział, że nigdy nie miał problemu z walczeniem z Deanem mimo iż było to trudne. Reigns dodał jeszcze, że na Fastlane ma zamiar skopać tyłek Lesnar’owi a następnie zawalczyć o pas WWE World Heavyweight na WrestleManii. Następnie Heyman uścisnął rękę Romanowi i opuścił ring a od tyłu zaatakowali go The Dudley Boyz. Na pomoc przybiegł mu Dean Ambrose, który wraz z Reignsem szybko poradzili sobie z rywalami. Po chwili Ambrose próbował wykonać Dirty Deeds lecz w porę Reigns wydostał się. Po tym Dean i Roman popatrzeli się na siebie a następnie na logo WrestleManii.

Singles Match
Heath Slater (w/ Social Outcast) def. Zack Ryder
W wygraniu walki Slater’owi pomogli członkowie Social Outcast.

Six Man Tag Team Match
The League of Nations (w/ King Barrett) def. Neville & Lucha Dragons

Singles Match
Becky Lynch def. Naomi (w/ Tamina)
Po walce Tamina i Naomi atakują Becky lecz z pomocą przybiega jej Sasha Banks, która przegania rywalki.

Singles Match
Big Show def. Braun Strowman (w/ The Wyatt Family) by DQ
Podczas walki The Wyatt Family zaatakowało Showa. Z pomocą przybiegł mu Ryback lecz on też został powalony na mate. Po chwili z pod ringu wyszedł Kane, który na chwilę powstrzymał Wyattów. Po czym dołączyli do niego Big Show i Ryback aby skutecznie ich przegonić.