WWE Monday Night RAW 08/02/2016 – Mini Raport

WWE Monday Night RAW rozpoczynamy od video poświęconemu karierze Daniela Bryana. Następnie przechodzimy do ringu w którym jest już Stephanie McMahon i stół gdzie zostanie podpisany kontrakt. Przerywa jej Dean Ambrose, który powiedział, że jedyne co go teraz interesuje to niedokończone porachunki z Brock’iem Lesnarem. Steph mówi, że to ona rządzi i nie będzie teraz żadnej walki. Przerywa jej Roman Reigns, który chce szybko podpisać kontrakt aby Ambrose mógł zająć się Lesnarem. Po chwili pojawił się Brock Lesnar i Paul Heyman. Paul zaczął się przedstawiać lecz przerwała mu Stephanie mówiąc, że każdy go już zna, po czym cała trójka podpisała kontrakt a Steph opuściła ring. Ambrose podszedł do Lesnara i pchnął go na co bestia wrzuciła go w stół. Lesnar zaatakował jeszcze Reignsa i wykonał F5 na Deanie. Na koniec segmentu Brock opuścił ring a na stage’u stanął Triple H z pasem WWE World Heavyweight.

Singles Match
Dolph Ziggler def. Kevin Owens

Na backstage’u do The Usos podchodzą The Dudley Boyz, którzy chcą dołączyć do braci Uso i razem pokonać The New Day w Tables Matchu. The Usos zgadzają się na taki układ.

Not Title Match
Charlotte (w/ Ric Flair) def. Alicia Fox

Czas rozpocząć MizTV, które The Miz zaczyna od przypomnienia tego jak AJ Styles zaatakował go na SmackDown. Przerywa mu Chris Jericho, który mówi, że zmienia to show na Highlights Reel a jego gościem będzie The Miz. Po chwili pojawiają się pracownicy, którzy zmieniają wygląd ringu. Mizanin mówi, że nie jest gościem, ponieważ to jego show. Jericho odpowiedział przypominając porażkę The Miza ze Styles’em oraz pokazał jego złamany ząb. Chris mówił, że AJ na prawdę jest dobry ale nie da rady pokonać go dwa razy. Po tych słowach na stage’u pojawia się AJ Styles a korzystając z rozproszenia The Miz atakuje Jericho, po czym wrzuca go w narożnik. Na pomoc przybiega AJ, który wspólnie z Chrisem wyrzucają z ringu The Miza, po czym sami zaczynają się bić. Ostatecznie to Jericho wyleciał z ringu jako pierwszy i udał się na zaplecze.

Singles Match
Ryback def. Bray Wyatt (w/ The Wyatt Family)
Po walce The Wyatt Family zaatakowało Rybacka.

Singles Match
Adam Rose (w/ Social Outcast) def. Titus O’Neil

W ringu jest już Dean Ambrose, który zaczął mówić o Lesnarze a po chwili wezwał go do ringu lecz gdy ten się nie pojawił to zaczął się z niego naśmiewać. Brock w końcu się pojawił i gdy szedł do ringu to wybiegł z niego Ambrose i zaczął go atakować. Bestia jednak sobie poradziła i rzuciła Dean’em o barykady a następnie wrzucił do ringu i wykonał F5. Gdy Lesnar opuścił już ring to Dean podniósł się i prowokował go do powrotu do ringu a bestia po chwili to zrobiła. Przerwał mu jednak Roman Reigns, który powoli zmierzał w stronę ringu rozpraszając Lesnara. Wykorzystał do Ambrose, który wykonał mu low blow i opuścił ring.

Tag Team Match
Rusev & Alberto Del Rio (w/ King Barrett) def. Lucha Dragons

Singles Match
Tamina (w/ Naomi) def. Becky Lynch

Na backstage’u The New Day rozmawia z tajemniczą osobą. Po chwili gdy dali jej swój róg okazało się, że jest to Mark Henry. Mark zaczął grać na puzonie lecz po chwili oddał go Woods’owi i zaczął tańczyć rytm granej melodii.

8-man Tag Team Tables Match
The Usos & The Dudley Boyz def. The New Day & Mark Henry
Po walce Dudley Boyz zaatakowali braci Uso wykonując nim 3D oraz Powerbomba na stół.

W ringu jest już Daniel Bryan a publiczność chantuje “Yes! Yes! Yes!”. Daniel najpierw powiedział dlaczego skrócił włosy i brodę a następnie przeszedł do opowiadania o swoich kontuzjach. Bryan mówił, że wcześniej dostał od jednego z lekarzy zielone światło, więc zaczął przygotowywać się do powrotu lecz po badaniach, które przeszedł tydzień temu dowiedział się, że jego mózg nie jest w dobrym stanie. Dalej mówił o tym, że teraz zamierza zająć się rodziną i swoimi dziećmi, które planuje z Brie. Następnie zaczął mówić o tym jak świetnie się czuł wykonując akcje oraz jakich fajne osoby poznał w WWE m.in. Kane’a czy też Connora Michalka. Przypomniał jeszcze jaką reakcję od fanów dostał gdy oglądał go jego ojciec. Daniel oficjalnie ogłosił, że zakończył karierę wrestlera oraz poprosił o ostatnie chanty “Yes!”. Fani zaczęli bardzo głośno skandować. Na koniec pojawiła się Brie, która weszła do ringu i pocałowała Bryana. Widokiem Bryana i Belli kończymy RAW.