Czas na kolejny epizod Monday Night Raw.

Show rozpoczyna Jey Uso. Jey mówi, że czuje się bardzo dobrze na Monday Night Raw. Rozbrzmiewa muzyka Kevina Owensa i były Undisputed Tag Team Champion wchodzi do ringu. Kevin mówi, że Jey chciał chyba wcześniej powiedzieć, że jest teraz na Kevin Owens Show. Owens dodaje, że był w tej samej sytuacji co Jey w tym momencie i przyznaje on, że zrobił dużo złych rzeczy dobrym osobom i kiedy chciał naprawić swoje błędy długo zeszło mu zdobycie respektu ludzi. Owens mówi, że dalej dużo osób go nie szanuje i nie mają do Kevina zaufania. McIntyre i Riddle to nie są jedyne osoby, które nie chcą Jeya Uso i Kevin dodaje, że Cody i Sami byli w stanie dać mu szansę, ale narazie to tyle. Kevin mówi, że długo zejdzie Jeyowi zdobycie jego respektu. Judgment Day przerywają. Finn Balor mówi, że nikt nie ma prawa tak gadać do Main Event Jeya Uso. Finn mówi, że respektuje Jeya i tak samo całe Judgment Day go respektuje. Damian mówi, żeby Kevin nie gadał za nich i za całą szatnię. Priest dodaje, że drzwi do Judgment Day są otwarte dla Jeya, wystarczy, żeby przez nie przeszedł. Dominik odrzucił Judgment Day kilkukrotnie, a teraz jest mistrzem. Dom próbuje coś powiedzieć, jednak jest zagłuszany przez trybuny. Damian mówi, że wyszli oni tutaj bo myśleli, że zawalczą z Kevinem i Samim. Owens mówi, że Samiego tutaj nie ma, ale może on zawalczyć z całym Judgment Day. Jey mówi, że on tutaj jest i jeśli Kevin chce, żeby Uso zasłużył na jego szacunek, to Jey chętnie go zdobędzie walcząc u jego boku przeciwko Judgment Day. Kevin się zgadza i panowie pozbywają się Judgment Day z ringu.

MATCH #1
Judgment Day (Finn Balor & Damian Priest) vs Kevin Owens & Jey Uso

Pod koniec walki Jey nieumyślnie trafił superkickiem Kevina.

Zwycięzcy: Judgment Day (Coup De Grace na Owensie)

Po walce na backstage’u Jey próbuje przeprosić Owensa i mówi, że to był przypadek i brak komunikacji, a Owens nie chce tego słyszeć. Owens mówi, żeby Jey poszedł do swojego nowego Bloodline, którym jest Judgment Day.

MATCH #2
The Miz vs Akira Tozawa

Zwycięzca: The Miz (Skull Crushing Finale)

Byron Saxton pyta Raquel Rodriguez o jej myśli przed walką z Rhea Ripley, w której Dominik jest zbanowany z okolic ringu. Raquel mówi, że nie jest jak większość i nie będzie się bała Ripley już przed walką. Rodriguez mówi, że dzisiaj Ripley nie będzie najwyższą i najsilniejszą kobietą w ringu i zobaczymy kto wyjdzie z tej walki z pasem.

Shayna Baszler na backstage’u mówi, że Zoey Stark zaskoczyła ją tydzień temu. Chelsea Green jej przerywa i mówi, że szuka nowej partnerki tag teamowej. Chelsea mówi, że tak naprawdę to są one koleżankami. Shayna mówi, że daleko im do koleżanek i Shayna pokaże Chelsea to w ringu dzisiaj. Pojawia się Piper Niven, która informuje Green, że została dopuszczona przez lekarzy do walk.

Czas na celebrację dla najdłużej panującego WWE Intercontinental Championa Gunthera. Gunther mówi, że oficjalnie jest najdłuzej panującym i najwybitniejszym mistrzem interkontynentalnym. Dodaje on, że dużo dla niego to znaczy i chce powiedzieć parę słów o legendach, które trzymały wcześniej ten pas. Gunther mówi, że nie przyczynili się oni totalnie do tego jaki ten tytuł jest w tym momencie, ponieważ to Gunther wyniósł pas interkontynentalny tak wysoko jak nigdy nie był. Gunther mówi, że kończą mu się już przeciwnicy. Chad Gable przerywa. Chad mówi, że tydzień temu byli częścią świetnego main eventu, ale to Gunther celebruje z pasem w tym momencie. Gunther zaprasza Gable’a do ringu. Chad mówi, że widział twarz Gunthera po walce i widać było po mistrzu, że nikt nie wyniósł go na takie wyżyny i nikt nie był tak blisko pokonania Gunthera jak Gable. Chad widział płacz jego córki, który został wywołany przez Gunthera. Chad mówi, że Gunther odpalił Gable’a jeszcze bardziej i dodaje on, że pokona on Gunthera jeszcze raz, nie wie kiedy, ale zdobędzie title shota, tym razem dla siebie samego, dla jego kariery i dla jego rodziny wygra mistrzostwo interkontynentalny. Gunther mówi, że Gable go wyniósł na wyżyny, jednak uważa on Gable’a za tragicznego ojca. Gable atakuje Gunthera, jednak reszta Imperium pomaga Guntherowi. Pojawia się Otis, który pozbywa się Kaisera i Vinciego, jednak Gunther go trafia Clotheslinem. Gable i Gunther wdają się w bójkę, ale Kaiser i Vinci wracają do ringu i mają przewagę liczebną nad Chadem. Tommaso Ciampa biegnie z krzesłem do ringu i Imperium ucieka.

Tommaso mówi, że Adam Pearce powiedział mu, żeby ten wykorzystał moment i dla Tommaso celebracja najdłużej panującego mistrza interkontynentalnego w historii była tym momentem. Chad mówi, że nienawidzi Imperium. Otis proponuje, żeby on, Gable i Ciampa zawalczyli z Imperium.

MATCH #3
Drew McIntyre vs Xavier Woods

Zwycięzca: Drew McIntyre (Claymore)

Czas na segment z udziałem Cody’ego Rhodes’a. Cody chce porozmawiać o Jeyu Uso, jednak od razu po wypowiedzeniu tych słów przerywa mu Dominik Mysterio, który wychodzi wraz z JD McDonagh. Dom mówi, że cieszy się z tego, że Cody przyprowadził Jeya na Raw. Dominik mówi, że jak Jey dołączy do Judgment Day to Cody będzie wtedy wyglądał jak głupek. Kiedy Jey dołączy do Judgment Day to nie tylko będzie to świetne, ale też Cody nie będzie mógł nic z tym zrobić. Cody atakuje Doma, jednak JD pomaga Mysterio. Ostatecznie Cody radzi sobie z McDonagh i Mysterio.

McIntyre zaczepia Jeya na backstage’u. Drew mówi, że nie ufa Jeyowi i dodaje, że Jey nie jest w stanie samemu wytrzymać. Jey mówi, żeby Drew pojawił się za tydzień. McIntyre zgadza się na walkę.

MATCH #4
Shayna Baszler vs Chelsea Green w/Piper Niven

Zwycięzca: Shayna Baszler (The Exterminatus)

Po walce Shayna zaatakowała Piper. Chelsea próbowała pomóc Niven, jednak pojawia się Zoey Stark, która pomogła Shaynie.

Shinsuke Nakamura pyta się Setha Rollinsa, czy ten czuje się mistrzem i czy czuł się zwycięsko gdy Shinsuke stał nad jego połamanym ciałem. Shinsuke pyta czy fani śpiewaliby dalej piosenkę Setha, gdyby pamiętali co on robił w przeszłości. Droga do sukcesu Rollinsa jest wyznaczona przez ludzi, którzy ufali Sethowi. Nakamura nazywa Rollinsa manipulatorem, oszustem i kłamcą. Dodaje on, że Seth przynosi hańbę swojej rodzinie i nie ma on żadnych wyrzutów sumienia. Shinsuke mówi, że zabierze pas Rollinsowi i zdemaskuje on Setha. Shinsuke dodaje, że słowa Rollinsa nic nie znaczą. Nakamura mówi, że wyzwie Rollinsa, kiedy będzie chciał.

Seth Rollins wychodzi do ringu. Seth przyznaje, że jest manipulatorem, oszustem, kłamcą i wszystkim tym co Shinsuke go nazwał, jednak jest on również ojcem, fighterem i mistrzem. Seth nie wiedział kim był, najpierw był w the Authority, jednak każdy tam kłamał mu prosto w twarz, później stał się osobą, co on myślał, że fani chcą, jednak to nie wyszło. Stał on się Messiah i to też nie wyszło. Seth w końcu zrozumiał, że fani chcą, żeby Seth był sobą. Rollins mówi, że pierwszy raz w życiu dzięki fanom może on spojrzeć w lustro, może on spojrzeć swojej córce w oczy i może życ w spokoju ze swoją przeszłością i może on być dumny ze swojej przyszłości. Seth mówi, że nie przyszedł tutaj, żeby gadać, tylko żeby walczyć. Seth zaprasza Shinsuke do zabawy i mówi on, że nie ma lepszego czasu na walkę z Sethem dla Shinsuke niż teraz. Rozbrzmiewa muzyka Nakamury, jednak Japończyk się nie pojawia. Po chwili widzimy, że na backstage’u Nakamura rozprawia się z Ricochetem. Shinsuke mówi, że zawalczyłby, ale myślał, że Rollins nie został dopuszczony do walk. Shinsuke mówi, że weźmie tytuł Setha, tylko nie dzisiaj.

Finn Balor zaczepia Jeya Uso na backstage’u i mówi, że jest fanem Jeya i fanem tego co zrobił dzisiaj w ringu. Finn dodaje, że całe Judgment Day jest fanem Jeya. Finn mówi, że drzwi do Judgment Day będą otwarte dla Jeya.

MATCH #5
Alpha Academy & Tommaso Ciampa vs Imperium

Zwycięzcy: Alpha Academy & Ciampa (Ankle Lock od Gable’a na Vinci’m)

Za tydzień zobaczymy Ricochet vs Shinsuke Nakamura.

Tiffany Stratton jest w pokoju Adama Pearca. Becky pojawia się w pokoju również. Adam ma dla pań kontrakt. Tiffany i Becky zawalczą jutro o pas NXT Women’s. Tiffany mówi, że traktowała Becky z szacunkiem i pyta się Becky co Tiffany zrobiła jej. Lynch mówi, ze dopóki Tiffany się nie pojawiła na Raw nic do niej nie miała. Becky mówi, że Tiffany wygląda jak bogini, jest atletyczna jak olimpijka i głupia jak pudełko z kamieniami. Lynch dodaje, że kiedy myśli o NXT myśli o nadziei, myśli o pasji i o przyszłości i Tiffany mogłaby być przykładem tego, jednak nie jest bo jedyne na czym jej zależy to na byciu sławną. Becky zrobi z Tiffany sławną kiedy zabierze jej pas.

MAIN EVENT
Rhea Ripley (c) vs Raquel Rodriguez – NXT Women’s Championship Match, Dominik Mysterio jest zbanowany z okolic ringu

Pod koniec walki pojawiła się powracająca Nia Jax, która zaatakowała Raquel za plecami sędziego.

Zwycięzca: Rhea Ripley (Riptide)

Nia weszła do ringu i zaatakowała Ripley.