WWE Monday Night RAW 11 listopada 2019: Wyniki

Zapraszamy do czytania wyników z tapingu RAW, który podobnie jak SmackDown odbywa się w Manchesterze w Anglii. Ten post jest aktualizowany na bieżąco.

** LIVE SPOILERS ** WWE RAW Tapings For Next Week (11/11)

Za stołem komentatorskim obecni są Vic Joseph oraz WWE Hall of Famer Jerry Lawler. Niestety nie ma z nimi Dio Maddina, który w zeszłym tygodniu został brutalnie zaatakowany przez Brocka Lesnara inkasując F-5 na stół.

Show rozpoczniemy od walki tag teamowej, w której na szali zostaną postawione WWE Women’s Tag Team Championship.

WWE Women’s Tag Team Championship Match
Kairi Sane i Asuka (c) vs RAW Women’s Champion Becky Lynch i Charlotte Flair

Zwyciężczynie: Kairi Sane i Asuka
Podczas walki na arenie pojawiła się WWE NXT Women’s Champion Shayna Baszler i przyglądała się poczynaniom Becky Lynch. Niespodziewanie wrestlerka z NXT została zaatakowana przez SmackDown Women’s Champion Bayley, na czym skorzystała Asuka, ponieważ ta sytuacja rozproszyła Becky Lynch i została przypięta. Po zakończeniu walki wściekła Bayley zaatakowała Becky, a Shayna udała się na zaplecze.

Single Match
Drew McIntyre def. Sin Cara
Pojedynek został zdominowany przez Szkota.

R-Truth vs The Singh Brothers o WWE 24/7 Championship – No Contest, ponieważ bracia uciekli za kulisy, a ich śladami podążył Truth.

Na arenie pojawił się Seth Rollins, który otrzymał mieszaną reakcję od fanów. The Boos przejmuje kontrolę i w tym momencie, Rollins wyglądał jakby postradał zmysły. Mówi kilka słów na temat WWE COO Triple H i jego załodze z WWE NXT dodając, że stanowi wyzwanie dla najlepszych wrestlerów, jakich ma do zaoferowania Wielka Brytania. Niespodziewanie po raz kolejny pojawili się członkowie Imperium (WWE UK Champion WALTER, Fabian Aichner, Marcel Barthel i Alexander Wolfe). Mistrz WWE UK zaakceptował wyzwanie.

Single Match
Seth Rollins def. WALTER przez dq z powodu ingerencji ze strony pozostałych członków Imperium. Panowie zaatakowali byłego mistrza Universal, któremu na ratunek przybyli The Street Profits i Kevin Owens. To doprowadzi do wielkiego eight-man matchu.

Seth Rollins, Kevin Owens i The Street Profits def. Imperium

Na zapleczu odbył się segment z udziałem The OC. Panowie wypowiedzieli się na temat konfrontacji z Ricochetem i Humberto Carrillo. Niespodziewanie przy nich zjawił się Randy Orton, który zgodził się na dołączenie do przeciwnej drużyny.

Single Match
Andrade def. Cedric Alexander

W ringu obecna jest Lana, która zaczęła opowiadać o ciąży mówiąc iż jest już w dziewiątym tygodniu. I ojcem jej dziecka jest Rusev, ponieważ z Bobbym uprawia sex dopiero od 7 tygodni. Na arenie zjawił się Rusev, który stwierdził, że jest uzależniony od seksu, po tych słowach także pojawił się zdenerwowany Bobby Lashley. Według fanów, był to jeden z najgorszych segmentów w historii RAW. Segment zakończył się w momencie, kiedy Lashley zaatakował Ruseva.

Single Match
Erick Rowan def. Lokalny wrestler
Po walce Rowan trzymał coś na swoich rękach, jednak nie chciał pokazać, co to był za przedmiot.

Non Title Match
RAW Tag Team Champions The Viking Raiders def. Flash Morgan Webster i Mark Andrews

Six Man Tag Team Match
The OC vs Humberto Carrillo & Ricochet i Randy Orton

Zwycięzcy: Ricochet, Orton i Humberto, który przypiął AJ Stylesa.

Po zakończeniu RAW członkowie THE OC zostali zaatakowani przez The Fienda.