WWE Friday Night SmackDown 6 listopada 2020: Raport

Kolejne Friday Night SmackDown przed nami! Show otwiera mistrzyni kobiet niebieskiej tygodniówki – Sasha Banks. Wychodzi ona na arenę, ponieważ już za chwilę czeka ją obrona złota w rewanżu przeciwko Bayley. Widzimy video promo przedstawiające całą historię pań od czasu zdobycia mistrzostw Tag Team po raz drugi. Bayley w wywiadzie przed walką w gorilla position mówi, że w promie tej walki nie uwzględniono ważnej kwestii, mianowicie serii Sashy w bronieniu solowych mistrzostw. Pretendentka ma nadzieje, że Banks zrobiła sobie zapas sesji zdjęciowych ze złotem, ponieważ to będzie jedyny dowód na jej trzynastodniowy title reign.

Match #1
WWE SmackDown Women’s Championship
Sasha Banks (c) vs. Bayley

Sasha wygrywa poddając Bayley po Bank Statement.

Zwyciężczyni: Sasha Banks

Po walce Sasha świętuje z tytułem SmackDown na rampie… aż nagle atakuje ją Carmella!

Jeszcze dziś dwie walki kwalifikacyjne do drużyny SmackDown na Survivor Series: Otis vs. Seth Rollins & Rey Mysterio vs. King Corbin.

Przenosimy się na backstage, gdzie Jey Uso nalewa kawy, gdy podchodzi do niego Kevin Owens. KO żartuje sobie z tego, że Jey musi teraz nalewać kawy Romanowi, co nie rozbawiło Uso.

Po przerwie Kayla Braxton przepytuje Jey’a Uso w sprawie ataku na Daniela Bryana z zeszłego tygodnia. Uso odpowiada, że nie było to osobiste lecz musiał zrobić to, co do niego należało i musi stawiać rodzinę na pierwszym miejscu. Kayla odpowiada, że rodzina jest na pierwszym miejscu ponieważ inaczej Roman wyrzuci Jey’a z familii. W tym momencie do kadru dołącza Paul Heyman, który wtrąca że Big Dog nie autoryzował tego wywiadu i Roman oczekuje Jey’a u siebie. Uso i Heyman odchodzą.

Rey Mysterio nie może dodzwonić się do swojej córki. Doninic podchodzi do niego i mówi, że jego walka z Corbinem jest już za chwile, a Rey nie jest jeszcze przebrany. Mysterio mówi, że nie może dodzwonić się do Aalyah, prosi syna by ten przyniósł mu ring gear i w momencie, gdy Dom odchodzi… Rey’a atakuje Corbin! Zwycięzca ostatniego King of the Ring zostaje spłoszony przez Dominica, jednak obrażenia zostały już zadane Rey’owi.

Jey Uso i Paul Heyman stoją pod szatnią Romana Reignsa. Jey dziwi się, że musi pytać o pozwolenie na udzielenie wywiadu. Heyman mówi, że tak właśnie musi być i nie może robić takich rzeczy bez wiedzy mistrza Universal. Uso zasugerował, by zapytać o to Romana. Paul powiedział aby Jey poczekał tutaj, a Heyman pójdzie po Reingsa sprawdzić czy jest gotowy by wyjść. Po chwili mistrz i manager wychodzą z szatni. Big Dog mówi, że w rodzinie panuje pewna hierarchia, którą Jey musi szanować i zawsze ma pytać o takie rzeczy jak wywiad Romana, a jeśli nie ma Romana, wtedy Paula. Uso został zapytany również o sytuację z Owensem, na co bliźniak odpowiedział, że KO tylko mówił swoje głupie żarty. Reigns nie zaśmiał się jednak z tego powodu. Powiedział, że skoro KO żartuje z Uso, to znaczy że żartuje również z Romana i ich rodziny, a Jey nie może na to pozwolić. Uso odchodzi, a Universal Champion nakazuje Heymanowi znaleźć Adama Pearce’a, ponieważ trzeba jeszcze dziś zająć się sprawą z Owensem.

Match #2
Walka kwalifikacyjna do drużyny SmackDown na Survivor Series
Rey Mysterio vs. King Corbin

W trakcie walki na arenie pojawił się Seth Rollins, który z wysokości rampy chciał przyjrzeć się starciu i dopingować Corbinowi. W kluczowym momencie, gdy Rey wykonał 619, Seth zaatakował Dominica czym odwrócił uwagę luchadora. Mysterio zszedł z ringu i zaatakował Rollinsa, nagle na rampie pojawili się też Aalyah i Murphy, na co Rey zareagował krzycząc, aby stąd odeszli. Mr. 619 wrócił do kwadratowego pierścienia, gdzie czekał na niego Corbin z End of Days po którym przypiął on oponenta i zdobył miejsce w drużynie SmackDown na Survivor Series.

Zwycięzca: King Corbin

Breaking news: jeszcze dziś Kevin Owens zawalczy z Jey’em Uso!

Match #3
Walka kwalifikacyjna do drużyny SmackDown na Survivor Series
Natalya vs. Ruby Riott vs. Zelina Vega

Ruby poddała Zeline Vege.

Zwyciężczyni: Ruby Riott

Na zapleczu Street Profits natrafiają na Big E’go. Były członek New Day domyśla się, że chcą jakiejś podpowiedzi przed walką na Survivor Series. Big E oferuje takową mistrzom Tag Team SmackDown mówiąc, że jeżeli Street Profits położą się w ringu to Kofi i Xavier nie pobiją ich za mocno. Cała trójka zaczyna się śmiać, a do obrazka wkracza Billie Kay, która oferuje swoją pomoc Street Profits jako była zawodniczka RAW. Dawkins odpowiada, że przecież byli na RAW w tym samym czasie. Street Profits odchodzą i zostawiają Billie samą, nie korzystając z jej pomocy.

Match #4
Walka kwalifikacyjna do drużyny SmackDown na Survivor Series
Seth Rollins vs. Otis

Murphy w trakcie walki pojawił się przy ringu, a w kluczowym momencie odwrócił uwagę Otisa, dzięki czemu Rollins wygrał pojedynek.

Zwycięzca: Seth Rollins

Po przerwie Rollins dobiega do Murphy’ego na backstage’u i pyta czy widział to, co myśli że widział. Murphy wskazuje na Rollinsa mówiąc, że jest “mesjaszem”, a on uczniem, co jest miodem na uszy Setha. Friday Night Messiah zadowolony mówi, że wiedział o tym, że Murphy wróci do domu po tym, jak rodzina Mysterio go nie zaakceptuje. Seth odchodzi, a do Murphy’ego doskakuje zdenerwowana Aalyah, jednak Buddy uspokaja ją i mówi, że musi mu zaufać – dla wyższego dobra.

Dostajemy kolejny ekskluzywny wywiad z Larsem Sullivanem, tym razem przeprowadzony przez Michaela Cole’a. Lars mówi, że nienawidzi dręczycieli, którzy w przeszłości go przerywali i zabierali lunch, podczas gdy inne dzieci oglądały to i się śmiały. Mając więc 13 lat zaczął podnosić ciężary i nabrał masy mięśniowej, a wtedy dręczenie go przestało mieć miejsce. To Sullivan zaczął atakować i zrozumiał, że może zmusić kogokolwiek do zrobienia czegokolwiek, zjedzenia czegokolwiek np. robaków, szkła, piasku. Może zrobić wszystko, na przykład to: i w tym momencie Lars bardzo głośno krzyknął. Potężnie przerażający człowiek.

Dostajemy wywiad z Kevinem Owensem w gorilla position. Kayla pyta czy sprawy nie wymknęły się dziś spod kontroli. KO zgodził się z nią mówiąc, że niestety ale ma zły nawyk mówienia tego co myśli. Jeżeli Jey, Roman lub Paul mają z tym problem to proszę bardzo. Wymknęło się spod kontroli również to, co Roman Reigns kazał zrobić, rękami Jey’a Uso, Danielowi Bryanowi. Jey może usprawiedliwiać to jakkolwiek chce, Owens kontynuuje, że też zrobił różne straszne rzeczy dla swojej rodziny… różnica polega na tym, że on decydował sam za siebie, podczas gdy o Jey’u nie można tego powiedzieć.

Main Event
Jey Uso vs. Kevin Owens

Pod koniec walki rozbrzmiała muzyka Romana Reignsa, która rozproszyła Owensa oraz sędziego, a Jey wykorzystał moment wykonując Low Blow i chwilę później dokładając Superkick i Splash.

Zwycięzca: Jey Uso

Po walce Uso zbił piątkę z Paulem Heymanem, a do kuzyna na rampie dołączył sam Universal Champion. Roman i Jey stojący na rampie zamykają dzisiejszy odcinek niebieskiej tygodniówki!