William Regal na temat sukcesu AOP, FanFest Slammiversary, Wywiad z Kurtem Angle

» WWE NXT GM William Regal udzielił wywiadu dla portalu ESPN.com, w którym wypowiedział się na temat tryoutów WWE oraz sukcesu The Authors of Pain w NXT:

”Poszukiwania mogą trwać nawet dwa lata oczywiście jeśli obejdzie się beż żadnych komplikacji zdrowotnych w postaci urazów/kontuzji. Osoba może dostać od nas zaproszenie po sześciu miesiącach, a my głównie skupiamy się na tym co potrafią, a nie na tym jak wyglądają. Ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie. Wrestler musi posiadać charyzmę, być dobrym mówcą za mikrofonem, a jego poprzednie osiągnięcia nie mają dla nas znaczenia. Z obecnymi WWE NXT Tag Team Champions the Authors of Pain spotkałem się dokładnie 3 lata temu, kiedy oni mieli po 19 lat. Oczywiście podczas tryoutu odbywającego się w Dubaju. Po trzech latach stwierdzam, że było to naprawdę satysfakcjonujące doświadczenie i przyjemność współpracy z nimi. Chłopaki zrobili niesamowity postęp”.

» Podczas niedzielnego tapingu Impact Wrestling, który odbył się w Universal Studios w Orlando Jeremy Borash ogłosił, że w sobotę 1 lipca odbędzie się impreza typu fanfest z okazji zbliżającej się gali Slammiversary Natomiast w przyszłym miesiącu w Mumbai w Indii odbędą się kolejne tapingi Impact Wrestling TV.

» W poniższym materiale wideo WWE Hall of Famer, a obecnie Generalny Manager Monday Night RAW Kurt Angle udzielił wywiadu dla NBC Elmira, w którym wypowiedział się na temat odejścia z WWE w 2006 roku, o swojej karierze w TNA, a także o nominacji do Hall of Fame: