Wieści zza kulis o prawdopodobnym podpisaniu kontraktu z WWE przez Lashleya!

» Prawdopodobnie oczekuje się od Bobby’ego Lashleya podpisu na kontrakcie z WWE! I ma to nastąpić niedługo! Tak twierdzi Dave Meltzer, wygłosił tą tezę podczas ostatniego odcinka Wrestling Observer Radio. Meltzer stwierdził, że Lashley negocjował jednocześnie z NJPW oraz WWE i zakończył negocjacje z NJPW. Dodał, iż Lashley wraca do WWE “prawie na pewno”. Pomimo iż Dave nie wie, czy Lashley pojawi się podczas Royal Rumble Match lub odpowie na Open Challenge Bobby’ego Roode’a, ma możliwość odnowienia współpracy z WWE w każdej chwili. Osoby z New Japan czy Impact Wrestling sądzą, że Lashley może powrócić “w każdym momencie”.

» Meltzer także zaznaczył, iż Lashley może rozpocząć program z Brockiem Lesnarem po WrestleManii lub później. Podczas gdy Meltzer nie powiedział tego – spodziewamy się zakończenia kontraktu Lesnara z WWE krótko po WrestleManii. Wspomniał jednakże o fakcie, iż Lesnar rzekomo nie wie o możliwym programie z Lashleyem, mimo iż powinien być informowany o wszelkich programach z jego osobą z wyprzedzeniem.

» Lashley pracował dla WWE od 2005 do 2008 roku. Opuścił federację przez problemy z Michaelem Hayesem. Podczas wywiadu z WrestlingInc pod koniec 2015 roku został zapytany o to, czy jest jeszcze jakieś napięcie pomiędzy nim, a WWE.

“Nie wydaje mi się.” – stwierdził Lashley. – “Dalej przyjaźnię się z kilkoma ludźmi od nich. Rozmawiałem z Vincem [McMahonem] kilka razy, Shane [McMahon] i ja jesteśmy dość dobrymi przyjaciółmi. Odzywam się do niego od czasu do czasu. Dolph Ziggler – odzywam się do niego od czasu do czasu. Po prostu jeszcze nie przeszliśmy dalej.