Nowy film WWE 24 pokazuje kulisy wygranej Rawleya, Najlepsze 25 zdjęć tygodnia z Instagrama wg WWE, Komentarze o Royal Rumble, Ciekawy wywiad z RVD

» Poniżej widzimy fragment filmu WWE 24: WrestleMania Orlando, który swą premierę będzie miał tuż po Royal Rumble na WWE Network. Fragment przez nas zamieszczony przedstawia kulisy przygotowań do segmentu Mojo Rawleya oraz Roba Gronkowskiego. Gronk odegrał dużą rolę w zwycięstwie Rawleya w Andre The Giant Battle Royal.

» WWE opublikowało listę 25 najlepszych zdjęć z Instagrama.  Wśród nich znajdziemy kilka zrobionych podczas RAW 25 – między innymi zdjęcie Nikki Belli wraz z byłymi i aktualnymi gwiazdami żeńskiej części rosteru, Matta Hardy’ego z częścią rosteru 205 Live oraz Chrisa Jericho, któremu towarzyszył Ric Flair.

» Paige, Randy Orton, Matt Hardy oraz Finn Balor napisali kilka słów o dzisiejszej gali Royal Rumble. Paige zaznaczyła, iż smutno jej z powodu braku możliwości występu w pierwszym Royal Rumble Matchu kobiet. Pomimo tego, życzy pozostałym zawodniczkom dobrego show. Przypomnijmy – kariera ringowa tej zawodniczki zakończyła się podczas Live Eventu RAW w grudniu. Otrzymała mocne kopnięcie w plecy, co zmusiło sędziego do przerwania pojedynku. Wiele osób w środowisku wrestlingu porównuje tą sytuację do kontuzji Edge’a, która zmusiła go do przejścia na emeryturę w 2011 roku. Poniżej pełne tweety:

Szczęśliwego #RoyalRumble! Chcę życzyć każdej kobiecie biorącej w nim udział rozwalenia tego show. Smutno mi, że nie mogę być tego częścią, lecz będę tam, by Was wspierać… Cóż… Wspierać dwie z Was.

#Absolution @WWE_MandyRose @SonyaDevilleWWE @WWE

— PAIGE (@RealPaigeWWE)

 

Trzynastokrotny mistrz świata, main-eventer @WrestleMania i dwukrotny zwycięzca #RoyalRumble. Dziś idę po trzecie zwycięstwo. Dziś stworzę historię.

#RumbleForAllpic.twitter.com/cX1dqaUK0b

— Randy Orton (@RandyOrton)

 

TEGO WIECZORU. Królewski Bój.

Muszę…

DELETE

DELETE

DELETE

DELETE

DELETE

DELETE

DELETE

DELETE

DELETE

DELETE

DELETE

DELETE

DELETE

DELETE

DELETE

DELETE

DELETE

DELETE

#RoyalRumble

— #WOKEN Matt Hardy (@MATTHARDYBRAND)

 

Numer pierwszy czy numer trzydziesty.

Jestem gotów.

#RoyalRumblepic.twitter.com/a9ocpjWOco

— Finn Bálor Forever (@FinnBalor)

» Były mistrz WWE, Rob Van Dam, podczas ostatniego wywiadu w Sports Illustrated zdradził, że nie został zaproszony na RAW 25. Mówił także o tym, iż woli obecny styl życia, polegający na sporadycznych występach na scenie niezależnej od stylu życia jako zawodnik WWE.

“Jestem świadomy, że niektórzy ludzie nie potrafią tego zrozumieć, ale walczę w różnych krajach i walczę o wiele mniej walk [niż wcześniej – dop. red.]” – wyjaśnia RVD. – “Nie lubię życia w rozjazdach czy bardzo napiętego grafiku WWE.”