Wielkie starcie zapowiedziane na SummerSlam, Cain Velasquez powraca do pro wrestlingu, Paige przekazuje informacje odnośnie swojego zdrowia

» Na ostatniej edycji Smackdown odbył się segment z podpisania kontraktu na walkę o mistrzostwo Universal na SummerSlam. Oryginalnie kontrakt podpisać mieli obecny mistrz Roman Reigns oraz Finn Bálor. Gdy Irlandczyk miał podpisać wcześniej wspomniany kontrakt został zaatakowany przez Barona Corbina, który chciał zająć miejsce niedawnego mistrza NXT. Ostatecznie ta sztuka nie udała się również i jemu. Do ringu wbiegł John Cena, który wyrzucając Corbina zapewnił sobie podpisanie kontraktu. Niedługo po tym starcie te zostało oficjalnie ogłoszone na największą galę lata.

» Cain Valasquez wraca do ringu! Taką informację przekazał były mistrz UFC wagi ciężkiej podczas podcastu Corner with Cyrus Fees.

“Będę robić show w Grudniu na gali AAA“-mówił Velasquez

“Dla mnie, kocham AAA i zamierzam właśnie to robić”

» Była 2-krotna mistrzyni Divas Paige na swoim Twitterze przekazała, że jest w stanie robić przysiady ze sztangą o wadze ok. 94 kilo zaznaczając że jej szyja czuje się świetnie.