Cain Velasquez na live evencie WWE, Tegoroczne Tribute to the Troops, Bilety na galę NWA PPV wyprzedane

» 30 listopada podczas live eventu WWE w Arena Ciudad de Mexico dojdzie do dużej walki tag teamowej. Rey Mysterio połączy bowiem siły z Cainem Velasquezem. Na ten moment nie znani są ich przeciwnicy. Przypomnijmy natomiast, że Velasquez zadebiutuje w ringu WWE już 31 października w walce z Brockiem Lesnarem o tytuł WWE na gali Crown Jewel.

» Tegoroczne WWE Tribute To The Troops odbędzie się 6 grudnia w The Crown Coliseum w Fayetteville. Na show zapowiedziane są takie gwiazdy jak Roman Reigns, “The Fiend” Bray Wyatt, Daniel Bryan, Braun Strowman, Sasha Banks, The New Day, Dolph Ziggler, Robert Roode, King Corbin, SmackDown Women’s Champion Bayley oraz WWE Intercontinental Champion Shinsuke Nakamura. Póki co, nie wiadomo jeszcze kiedy gala ta zostanie wyemitowana.

» NWA ogłosiło, że bilety na ich PPV o nazwie “Into The Fire” wyprzedały się w 3 godziny. Gala odbędzie się 14 grudnia w GPB Studios w Atlancie. Dzień oraz dwa dni później w tym samym miejscu zostaną nagrane odcinki tygodniówki NWA – Powerrr.