Wielki opener dzisiejszego Dynamite, Shaq o swoim debiucie w AEW, Gwiazda NXT kontuzjowana

» AEW ogłosiło, że dzisiejsze Dynamite rozpocznie debiut Shaquille O’Neala w wrestlingowym ringu. Przypomnijmy, że będzie to starcie tag teamowe: Shaq & Jade Cargill vs Cody Rhodes & Red Velvet. Dla Cargill także będzie to pierwsza walka w karierze. Trzeba przyznać, że decyzja AEW jest tutaj dość zaskakująca, gdyż oczekiwano, że będzie to main event całego odcinka.

Na Dynamite, po raz pierwszy w All Elite Wrestling, wystąpi również Paul Wight, szerzej znany jako Big Show. Niewykluczone, że Wight spotka się dzisiejszej nocy twarzą w twarz z O’Nealem, gdyż już wcześniej kilkukrotnie konfrontowali się w WWE.

» Pozostając w temacie debiutu Shaquille O’Neala, legenda NBA gościła ostatnio w The Associated Press. Popularny Shaq gwarantował swoją wygraną oraz szerzej wypowiedział się na temat zbliżającego się występu dla AEW:

“Jestem typem, który nigdy nie rezygnuje z wyzwania. Nie jestem jednak wrestlerem, chociaż już wcześniej brałem udział w jednym matchu. Mam wiele ruchów w swoim arsenale. Kiedy wchodzisz do czyjegoś świata, musisz trzymać się tego w czym jesteś najlepszy. A ja nie jestem akrobatą. Nie będę skakał z lin. Wchodzę tam z moją siłą. Kiedy go (red. Cody’ego Rhodesa) złapię, pokażę mu tę moc.”

Shaq odwiedził The Nightmare Factory w Norcross, jednak nie pobył tam zbyt długo. Mimo to, jest pewien swoich umiejętności:

“Jestem takim typem, który jeśli spojrzy i zobaczy jak się to robi, zrozumie.” – powiedział gwiazdor koszykówki odwołując się do swoich treningów.

» Gwiazda WWE NXT, Kacy Catanzaro ogłosiła, że ma do czynienia z częściowym rozdarciem LCL. Według storyline’u, zawodniczka doznała kontuzji nogi po ataku Xii Li. Prawdziwa przyczyna jest jednak nie znana. Nie wiadomo też, kiedy możemy spodziewać się powrotu Catanzaro do akcji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez kacycatanzaro (@kacycatanzaro)