Wielka gwiazda na evencie NJPW Strong Style Evolved, Michael Cole odnośnie rozwoju WWE NXT, Zapowiedź kolejnego eventu NJPW

» Mimo iż nie był w stanie zmagać się w ringu z powodu urazu lewego bicepsa, Rey Mysterio pojawił się na wczorajszym evencie NJPW Strong Style Evolved. Były mistrz WWE World Heavyweight wygłosił krótkie promo, w którym poinformował, że wkrótce pojawi się w ringu New Japan. Następnie Rey obejrzał pojedynek z udziałem Jushina Ligera oraz Willa Ospreya. Po pojedynku Will stwierdził, że zamierza wnieść IWGP Jr. Heavyweight Championship na wyższy poziom po czym rzucił wyzwanie Mysterio, które je zaakceptował:

» Wieloletni komentator WWE, Michael Cole udzielił wywiadu dla Sky Sports, w którym wypowiedział się na temat rozwoju NXT:

”Powiedziałbym, że przez ostatnie dwa lub trzy lata NXT TakeOver zrobiło niesamowitą robotę. Jestem częścią NXT od samego początku. Jestem w drużynie Triple H i pomagam mu w rozbudowie marki. Mamy naprawdę bardzo dobrych komentatorów takich jak Corey Graves oraz Tom Phillips. Nie mogę się doczekać najbliższego TakeOver, ponieważ tyle osób będzie mogło obejrzeć poczynania z udziałem największych gwiazd NXT. Przez ostatnie pięć lat zrobiliśmy niesamowite postępy”.

» Federacja New Japan Pro Wrestling ogłosiła, że 7 lipca w USA odbędzie się specjalny event G1 Special. Show odbędzie się w San Francisco. Na obecną chwilę nie wiadomo jakie gwiazdy wezmą udział w tym wydarzeniu: