Wesley Blake o niechęci Vince McMahona do kowbojskich gimmicków, kontrowersyjnym tweecie Jaxsona Rykera i więcej

Była gwiazda WWE Westin Blake a.k.a Wesley Blake pojawił się w The Angle Podcast, aby porozmawiać na wiele tematów. 

O tym, że Vince McMahon nie lubi kowbojskich gimmicków:

Po około 6 miesiącach, odniosłem wrażenie, że Vince McMahon nie lubi kowbojów. Uważa, że jest to trochę przesadzone, zwłaszcza w biznesie wrestlingowym. „Będziemy musieli zmienić twoją postać i wymyślić kilka dodatkowych pomysłów”.

O oryginalnym planie dla The Forgotten Sons z The New Day:

Weszliśmy w feud z New Day, ponieważ w tym czasie Xavier Woods wypadł z kontuzją i mieliśmy zamiar rywalizować z nimi przez dłuższy czas. Xavier wróciłby i wtedy moglibyśmy mieć 6-osobowe starcia i takie tam. Nigdy nie mówiono nam, że wygramy tytuły. I oczywiście, kiedy wszystko się wydarzyło, zostaliśmy usunięci z tego miejsca i zobaczyliśmy Cesaro i Shinsuke, którzy zostali umieszczeni na naszym miejscu wygrywając tytuły tagów. To daje do myślenia: „o człowieku gdybyśmy tam zostali, to moglibyśmy być my.”

O kontrowersyjnym tweecie Jaxsona Rykera: 

Steve i ja poszliśmy następnego dnia do Performance Center i rozmawialiśmy z creative team. Wtedy powiedzieli nam, że po prostu pozwolą, aby to się skończyło. Nie będzie się wychylać przez 2-3 tygodnie i pozwolą, by to się skończyło i wrócimy do punktu wyjścia. Początkowo myśleliśmy, że to nie był najlepszy ruch, że Ryker napisał tego tweeta, ale wyglądało na to, że będziemy kontynuować to, co działo się na storyline. Już w następnym tygodniu powiedziano nam, że „hej New Day będze rywalizowało z Cesaro i Shinsuke w najbliższym czasie”. Kiedy to się stało, Ryker oczywiście wyciągnął rękę do Steve’a i do mnie i oczywiście przeprosił, mówiąc, że nie chciał, aby to się stało. Powiedział, że nigdy nie myślał o zepsuciu frakcji, którą pomogliśmy stworzyć i tego typu rzeczy. Steve i ja byliśmy z nim po prostu szczerzy i powiedzieliśmy, że będziemy przedstawiać pomysły, a niektóre z nich nie będą uwzględniały jego.

O planie przywrócenia trio z powrotem po sytuacji z tweetem Rykera:

Dopiero chyba we wrześniu dostaliśmy telefon od kreatywnych z informacją, że zamierzają przywrócić naszą drużynę, ale zmienią trochę nasz wygląd. Więc przedstawiliśmy im pomysły na to, aby trochę oczyścić nasz wygląd, ale potem to się jakoś rozpadło i dopiero w grudniu Ryker został przeniesiony na Raw, a ja i Steve zostaliśmy na SmackDown.

Cały wywiad: