Walki na Extreme Rules, John Cena US Open, Goldust w Tough Enough i wiele więcej!

» WWE oficjalnie potwierdziło walkę o pas mistrzowski Stanów Zjednoczonych na galę Extreme Rules. John Cena będzie bronił tytułu przeciwko Rusevowi. Ponoć już wkrótce mamy poznać stypulację tej walki.

» Na ostatnim SmackDown, Kane zapowiedział także pojedynek o tytuł WWE World Heavyweight Championship pomiędzy Sethem Rollinsem, a Randym Ortonem. Pomimo tego, na oficjalnej stronie internetowej WWE w karcie walk wciąż widnieje tylko jedna potwierdzona walka – Cena vs Rusev. Dodatkowo pojawił się nowy artykuł, w którym WWE wymienia potencjalnych pretendentów do głównego pasa w federacji. Są nimi Randy Orton, Roman Reigns, John Cena, Daniel Bryan, Big Show oraz Sheamus. WWE wprowadziło także ankietę prosząc fanów, aby zagłosowali na osobę, która najbardziej zasługuje na walkę o pas. Reigns prowadzi z 40 % , drugi jest Orton z 30 %. A, wy kogo chcielibyście zobaczyć w walce o pas WWE WHC na Extreme Rules?

» Wracając do Johna Ceny i tytułu U.S. Championship to wszystko wskazuje na to, że co tydzień będziemy oglądać “John Cena US Open”, gdzie obecny mistrz będzie wyzywał na pojedynek każdego zawodnika z rosteru.

» Ostatnio informowaliśmy o tym, iż Goldust mógłby objąć funkcję trenera w NXT. Teraz jednak pojawiają się spekulacje, iż syn Dusty’ego Rhodesa mógłby zostać trenerem w nowym sezonie Tough Enough.

» Jak się okazuje, ochroniarze WWE konfiskowali ostatnio transparenty związane z Lucha Underground oraz te negatywnie nastawione do Romana Reignsa.

» Poniżej wyniki z wczorajszego live eventu NXT w Tampie:

Enzo Amore & Colin Cassady def. The Vaudevillains

Solomon Crowe def. Chad Gable

Carmella & Bayley def. Dana Brooke & Becky Lynch

Sami Zayn def. Baron Corbin

Po walce na arenie pojawił się Kevin Owens, który wyzwał Zayna do walki na następne NXT TV.

Sasha Banks def. Charlotte

Blake & Murphy def. Scott Dawson & Dash Wilder

Digg Rallis def. Dillinger

Finn Balor def. Tyler Breeze

» 46 urodziny obchodzi dziś była gwiazda WWE, WCW oraz ECW – Lance Storm. Wszystkiego Najlepszego!

» Na koniec dzisiejszych newsów, dwa filmiki video. Zaczynamy od dziesięciu najlepszych momentów z ostatniego odcinka WWE SmackDown:

» Tu natomiast zapowiedź gali TNA One Night Only: Hardcore Justice:

 

 

Zachęcamy do komentowania newsów. Każdy komentarz daje nam motywację do dalszej pracy!