Vince Russo na temat sprowadzenia Mike’a Tysona do WWE, Co się dzieje z Larsem Sullivanem?, Komu kibicowały gwiazdy WWE w Super Bowl?

» Vince Russo wypowiedział się na temat obecności Mike’a Tysona w WWE:

”Wierzę, że to był początek ery Attitude. Decyzja Vince McMahona dotycząca ściągnięcia Tysona do WWE po jego zawieszeniu za akcję z Evanderem Holyfieldem była genialnym posunięciem. Kto wie ile czasu spędził oraz wydał pieniędzy prezes WWE, który od samego początku był uznawany przeze mnie za wizjonera i wiedziałem, że jest on geniuszem”.

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że walką wieczoru podczas NXT TakeOver w Nowym Orleanie miał być NXT Championship Match z udziałem obecnego mistrza Andrade Cien Almasa, a jego rywalem miał być Lars Sullivan, który od pewnego czasu jest nieobecny, a jego udziały w live eventach zostały wycofane. Dave wspomniał, że miejsce Larsa wskoczył Aleister Black.

» Gwiazdy WWE za pośrednictwem Twittera wypowiedziały się na temat finału Super Bowl. Natomiast John Cena ponownie opublikował wideo z Tomem Bradym jednak nie wspomniał o kibicowaniu, którejś z drużyn:

I bleed green, forever and always. Today is for you Pop Pop. ? #flyeaglesfly

Post udostępniony przez Nikki Bella (@thenikkibella)

We Wants it. We NEEDS it! We gotta have it! Let’s go! #patriots #pats #onemore

Post udostępniony przez Kofi (@thetruekofi)

#GoPatsGo! #NotDone @patriots #SuperBowl

Post udostępniony przez Stephanie McMahon (@stephaniemcmahon)