Shayna Baszler na temat debiutu Rondy Rousey w WWE, Mustafa Ali na temat turnieju o Cruiserweight Title, Goldust wysyła wiadomość do Mandy Rose

» Shayna Baszler wypowiedziała się na temat debiutu Rondy Rousey w głównym rosterze WWE na Royal Rumble:

”Byłam tak samo zaskoczona jak wszyscy. Oficjele WWE do samego końca utrzymali informację o jej debiucie z dala od nas, ponieważ chcieli abyśmy poczuli prawdziwe podekscytowanie. Ciężko pracujemy, aby dywizja kobieca w wrestlingu była traktowana poważnie i myślę, że jej pojawienie się w znaczącym stopniu nam to umożliwi. Z Rondą znamy się od jakiegoś czasu i wiem, że ona robi wszystko na sto procent i wydaje mi się, że będzie tak samo dominująca w WWE jak w UFC”.

» Finał turnieju o WWE Cruiserweight Championship odbędzie się na WrestleManii 34. Tytuł ten został bez mistrza po zwolnienia Enzo Amore odnośnie podejrzeń o gwałt. Mustafa Ali za pośrednictwem Twittera postanowił wypowiedzieć się na temat swojego udziału w tym turnieju:

» W poniższym materiale wideo Goldust wysłał wiadomość do swojej partnerki Mandy Rose, z którą wystąpi w turnieju Mixed Match Challenge, a ich przeciwnikami będą Jimmy Uso oraz Naomi:

Someone has a message for @mandysacs! #WWEMMC @goldust

Post udostępniony przez WWE (@wwe)