Vince McMahon usunął bucklebomb z listy ruchów zakazanych, Chad Gable wraca do swojego starego nickname’u!, Ken Shamrock chce zawalczyć z Goldbergiem

» Pro wrestling jest zawsze niebezpieczny, ponieważ nigdy nie wiadomo, co może się zdarzyć na ringu. Niektóre ruchy są znacznie bardziej niebezpieczne niż inne. Bucklebomb był na liście zakazanych ruchów w WWE, ale teraz to się zmieniło. Seth Rollins użył tego ruchu Murphy’ego podczas ich walki na SmackDown w tym tygodniu. Wielu fanów zauważyło, że Rollins wykonał ten niebezpieczny i wcześniej zakazany ruch. Podczas Wrestling Observer Radio Dave Meltzer zauważył, że Vince McMahon usunął bucklebomb z listy zakazanych ruchów WWE. Dlatego pozwolono Rollinsowi na użycie tego ruchu. Kairi Sane została ostatnio kontuzjowana przez Nię Jax, gdy spot poszedł niezgodnie z planem. Seth Rollins również zakończył karierę Stinga tym samym ruchem.

» Chad Gable dokonał dużej zmiany w tym tygodniu w telewizji WWE. Nie będzie już znany jako Shorty G. Ta zmiana z powrotem na poprzednie imię prawdopodobnie oznacza, że ​​otrzyma również poważną szansę, a przynajmniej możemy mieć tylko nadzieję. Gable też jest oczywiście optymistą. Napisał na Twitterze, mówiąc, że każdy powinien „powiedzieć dobranoc temu niskiemu facetowi” po SmackDown w tym tygodniu. To była oczywiście gra słów nawiązująca do legendarnego cytatu Tony’ego Montany.

Więc powiedz dobranoc niskiemu facetowi! Ostatnim razem, gdy znowu zobaczysz takiego niskiego faceta, powiem ci. ⁣

» Kontrakt Goldberga z WWE jeszcze nie wygasł, a fani czekają, aż wykona kolejny ruch. Jeśli zdecyduje się zawalczyć przeciwko Kenowi Shamrockowi, to “Najbardziej niebezpieczny człowiek świata” jest w 100% gotowy na to wyzwanie. Ken Shamrock, który jest wprowadzany do Impact Wrestling Hall Of Fame, wystąpił ostatnio w podcastcie The Angle. Podczas rozmowy został zapytany, z kim chciałby się zmierzyć na ringu. Miał tylko jedną bardzo ważną odpowiedź: Goldberg.

Jeśli chodzi o wrestling, jest to dla mnie naprawdę łatwe. To Goldberg. Czułem, że jego postać dobrze współgrała z tym, kim jestem i pracował dość sztywno. Niestety był w innej federacji, ale jestem pewien, że pewnego dnia uda nam się to załatwić. Myślę, że jego styl z moim świetnie by pasował.

Będziemy musieli sprawdzić, czy to dopasowanie jest możliwe. Ken Shamrock jest obecnie w Impact Wrestling, a to niewłaściwa firma, jeśli chcemieć szansę zmierzyć się z Goldbergiem. Fakt, że Goldberg nie walczy już zbyt wiele, również odgrywa bardzo ważną rolę. Być może, gdyby wiele lat temu potoczyło się inaczej, ta dwójka mogłaby stawić sobie czoła, ale w tym momencie jest to bardzo prawdopodobne, że mecz marzeń Kena Shamrocka nigdy się nie wydarzy.