Uwaga na Spoilery! Zaktualizowana karta TakeOver: Chicago, Szczegóły 32 Woman Tournament, Wydarzenia po walce wieczoru NXT, Zapowiedź ladder matchu

» Podczas wczorajszego odcinka WWE NXT odbyło się starcie o miano pretendenta do WWE NXT Championship. Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę pojedynków, które odbędą się podczas TakeOver Chicago:

NXT Title Match:
-Hideo Itami vs. Bobby Roode (c)

Ladder Match for the NXT Tag Team Titles:
-DIY vs. The Authors of Pain (c’s)

Triple Threat for the NXT Women’s Title:
-Ruby Riot vs. Nikki Cross vs. Asuka (c)

WWE UK Title Match:
-Pete Dunne vs. Tyler Bate (c)

» Portal PWInsider.com donosi, że w dniach 13 i 14 lipca w Full Sail University odbędą się nagrania turnieju 32 Woman Tournament, który zostanie wyemitowany w sieci WWE Network. Turniej ten odbędzie się na zasadzie Cruiserweight Classic.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE NXT Roderick Strong doznał porażki w starciu z Hideo Itamim jednak to nie była jedyna przykra rzecz, która spotkała utalentowanego wrestlera, ponieważ po pojedynku został on zaatakowany przez The SAniTY. Po odzyskaniu sił Roderick zarządał od Williama Regala starcia z The SAniTY podczas TakeOver: Chicago:

» W poniższym materiale wideo Tommaso Ciampa oraz Johnny Gargano wypowiedzieli się na temat Ladder Matchu, który odbędzie się 20 maja, a ich przeciwnikami będą NXT Tag Team Championship The Authors of Pain: