Uwaga na Spoilery! William Regal chwali gwiazdy NXT, Kick off match na Extreme Rules, Seth Rollins pewny przed galą, WWE powraca do Peru

» Generalny Manager WWE NXT William Regal udzielił wywiadu dla Metro, w którym wypowiedział się na temat swoich ulubionych wrestlerów:

”Wiem, że ludzie w Wielkiej Brytanii uważają Drew McIntyre za jednego z najlepszych czego dowodem może być jego kolejna przygoda z NXT oraz przemiana jaką przeszedł. W ciągu ostatnich trzech lat zdobył spore doświadczenie oraz zyskał zaufanie do własnych umiejętności. Bobby Roode jest kolejną gwiazdą, która wzmocniła NXT nie mówiąc o Aleisterze Blacku, po którym nie wiadomo czego można się spodziewać. Niektórzy są wielkimi wrestlerami, a niektórzy posiadają wielką osobowość. Chciałbym kiedyś zobaczyć Rodericka Stronga i Kassiusa Ohno w jednym ringu w walce o główny pas NXT”.

» Przed rozpoczęciem wczorajszej gali WWE Extreme Rules dowiedzieliśmy się, że w kick offie poprzedzającym główne show obejrzymy starcie Apollo Crewsa z Kalisto:

» Przed rozpoczęciem wczorajszej walki wieczoru Seth Rollins wypowiedział się na temat swojej szansy na zyskanie miana pretendenta do pasa WWE Universal, które obecnie jest w posiadaniu Brocka Lesnara:

» Federacja WWE wydała oświadczenie w sprawie powrotu live eventów do Peru:

WWE Live powróci do Jockey Club w Peru w czwartek 30 listopada. Wydarzenie do oznacza powrót gwiazd WWE do tego kraju po raz pierwszy od października 2016 roku. Bilety na to wydarzenie zostaną przygotowane dzięki współpracy z MOVE Concerts i będą dostępne w sprzedaży od 10 czerwca. Fani będą mogli obejrzeć gwiazdy pokroju: AJ Styles, Randy Orton, Charlotte Flair, Becky Lynch, Naomi, Kevin Owens, WWE’s Rockstar Shinsuke Nakamura”.