Uwaga na Spoilery! Kiedy powróci Braun Strowman?, Ladder match na MITB, Dream match Pete’a Dunne’a

» Portal internetowy PWInsider.com donosi, że RAW Superstar Braun Strowman wróci znacznie szybciej niż się tego spodziewani(czyli 6 miesięcy). Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że Braun Strowman powróci do federacji w połowie lipca tylko po to, aby stoczyć pojedynek z Brockiem Lesnarem na SummerSlam.

» Podczas wczorajszego odcinka SmakcDown Live, Shane McMahon ogłosił, że na najbliższej gali WWE PPV Money in the Bank odbędzie się ladder match o walizkę, w której znajduje się kontrakt umożliwiający jego realizację i szansę na zdobycie o pas WWE. Poniżej przedstawiamy osoby, które wezmą udział w tym starciu:

AJ Styles
Baron Corbin
Dolph Ziggler
Sami Zayn
Shinsuke Nakamura
Kevin Owens

» Nowy WWE United Kingdom Champion Pete Dunne udzielił wywiadu dla ESPN.com, w którym wypowiedział się na temat chęci współpracy z Brockiem Lesnarem oraz Williamem Regalem:

”Bardzo chciałbym walczyć z Brockiem Lesnarem. On jest w stu procentach wiarygodnym zawodnikiem głównie za sprawą swojej dotychczasowej kariery w MMA. Chcę z nim stanąć w jednym ringu, jednak myśląc obiektywnie wiem, że tak się nie stanie. Pewnego dnia chciałbym także zmierzyć się z Williamem Regalem”.